Gražuolė E. Citovičiūtė: „Mane žavi rizika, aukštis, įtampa“
Parašė Zaliukas· January 22 2015 12:50:48
„Mane žavi akrobatika, rizika, aukštis, įtampa“, – sako gražuolė Elita Citovičiūtė. 22 metų merginą TV3 žiūrovai jau netrukus išvys didžiajame projekte „Šuolis“.

„Mis Publika“ titulą 2013-ųjų konkurse „Mis Lietuva“ iškovojusi mergina sako, kad treniruotėse nepervargsta. „Treniruotis kasdien esu įpratusi ir taip, tad šis dalykas man sunkumų nekelia. Žinoma, norisi kuo taisyklingiau išmokti šuolius. O sunkiausia man sekasi tai su kantrybe, kai reikia laukti eilėje, kad galėčiau šokti“, – sako juokdamasi gražuolė.

Nenuostabu, kad „Šuolyje“ dalyvausianti Elita mėgsta vandenį. „Mėgstu ne tik vandenį, bet ir karštį, aktyvią veiklą, o šuolius į vandenį tiesiog pamilau. Manęs jie nenuvargina nei fiziškai, nei psichologiškai. Po treniruočių jaučiuosi arba maloniai pavargusi, arba pasikrovusi ir judanti geresnių tikslų link“, – tikina mergina.

Elita TV3 projekte varžysis su dešimčia konkurentų. Vienas iš jų – humoristas Artūras Orlauskas. „Taip, taip, Orlauskas, ir joks ne Zakarauskas“, – sako šypsodamasis 52 metų žinomas vyras.

Humoristas tikina, kad labiausiai nori išmokti salto. „Ir šiaip esu labai smalsus. Projektas – naujas pažinimas, nauji nuotykiai. Visa tai yra smagu“, – sako A. Orlauskas.

Nors kaip tik salto jam kol kas sekasi sunkiausiai, jis viliasi įveikti ir aukščio baimę.

Projekte taip pat dalyvaus aktorius, lietuviškų filmų ir serialų žvaigždė Andrius Žiurauskas, muzikos atlikėjas Sezer Saylik (Sezzy), profesionalus šokėjas, „Šok su manimi“ dalyvis Marius Gaižauskas, jo „Šok su manimi“ partnerė, modelis Jolanta Leonavičiūtė, rašytojas, poetas, publicistas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laimėtojas Juozas Erlickas, dainininkė Daina Bilevičiūtė, dainininkė Vita Jakutienė ir bušido čempionas Remigijus Morkevičius, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė.

Kada naujasis šou pasirodys TV3 eteryje − kol kas neatskleidžiama. Dalyviams teks kristi iš labai aukštai! Kam pavyks atlikti įspūdingus salto, o kas tėkšis į vandenį pilvu, pamatysime jau netrukus.

TV3 primena, kad „Šuolis“ – ne tik linksma pramoga, bet ir svarbią prevencinę, edukacinę misiją atliekantis projektas. Čia bus skatinama mokytis plaukti ir aiškinama, kuo gali baigtis neatsargus elgesys vandenyje. Šou teisėjaus plaukimo čempionai. Be to, bus supažindinama su Lietuvos plaukimo pasiekimų istorija.

Vienas naujausių ir populiariausių pasaulyje televizijos šou „Šuolis“ sukurtas Nyderlanduose, išpopuliarėjo ir D. Britanijoje, Australijoje, Amerikoje, Argentinoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Libane, Norvegijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir kt.

Projekto „Šuolis“ antrasis sezonas – jau greitai per TV3!