LRT apdovanojo geriausius savo darbuotojus ir projektus
Parašė Zaliukas· January 22 2015 12:54:25
Kaip ir kasmet po Naujųjų, LRT televizijos darbuotojams buvo teikiami tradiciniai „bitinukai“. Apdovanoti labiausiai nacionaliniam transliuotojui nusipelniusius darbuotojus LRT pradėjo prieš keturiolika metų. Iškilminga ceremonija, į kurią suplūdo ryškiausios kanalo žvaigždės, šiemet surengta Vilniaus Rotušėje.

Šventės metu Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija nusilenkia tiems, kurių darbu didžiuojasi ir kurie savo kūrybingumu ir profesionalumu labiausiai puošia visuomeninio transliuotojo eterį. Taip pat tiems, kurie nebūtinai yra žinomi plačiajai visuomenei, bet be kurių kruopštaus darbo ir geranoriškumo neįsivaizduojama kasdienė LRT veikla.

LRT 2014-ieji buvo išties įsimintini – tai pirmojo lietuviško HD kanalo startas, daugybė kitų inovatyvių sprendimų, ypatingų renginių ir sporto transliacijos – Dainų šventė, du plaukimo čempionatai, Pasaulio futbolo čempionatas, didžiųjų Europos monarchų žengimai į sostą ir pasitraukimai iš jo, „Nepriklausomybės“ terminalo atvykimas.

Ceremonijos metu geriausiems LRT darbuotojams buvo įteiktos Romo Kvinto sukurtos statulėlės.

Geriausias LRT radijų žurnalistas – Simonas Bendžius;

Geriausias LRT televizijų žurnalistas – kartu Panevėžyje dirbantys Zinaida Paškevičienė ir Skirmantas Pabedinskas;

Geriausia LRT radijų laidų vedėja – Raminta Jonykaitė („Kultūros savaitė“);

Geriausias LRT televizijų laidų vedėjas – Edita Mildažytė;

LRT radijo profesionalas – radijo inžinierius Aimutis Stašauskas;

LRT televizijos profesionalas – montažo režisierė Janina Sabeckienė ir TV inžinierius Deividas Grabauskas;

Geriausia LRT televizijų laida – „Panorama“;

Geriausia LRT radijų laida – „Švelnūs tardymai“.

Ypatingas apdovanojimas atiteko LRT radijo metų žmogui – kadenciją baigusiam Lietuvos ambasadoriui, Nepriklausomybės akto signatarui Petrui Vaitiekūnui, kuris pagerbtas už diplomatinė drąsą.

Už nuopelnus ir ilgametį darbą LRT pagerbtas pirmasis Lietuvos televizijos diktorius Juozas Baranauskas.

„Auksinių bičių 2014“ apdovanojimų ceremonija bus rodoma sekmadienį. Koncertuos Merūnas Vitulskis, Monika Linkytė, Tadas Juodsnukis, Edgaras Lubys, „Quorum“. Vedėjai Simona Stanapėdytė ir Audrius Giržadas.