Eglė Jackaitė: „Moteris, kuri jaučiasi nevisavertė, per daug energijos išeikvoja savo trūkumų slapstymui“
Parašė Zaliukas· January 23 2015 11:33:58
Jau greitai TV3 eteryje pasirodys nauja unikali išvaizdos ir gyvenimo pokyčių laida „Svajonių nuotaka“. Gražiausiai gyvenimo šventei besiruošiančios merginos ir moterys turės galimybę pasigražinti ir išsitaisyti tuos išvaizdos trūkumus, kurie yra akivaizdūs arba kurie, jų manymu, trukdo joms pasijusti gražiomis.

Stiprus noras atgauti ir pabrėžti savo moteriškumą bet kokia kaina, ypač svarbiausią savo gyvenimo dieną, būsimas nuotakas pastūmėjo pildyti TV3 grožio projekto anketas. Šimtai moterų jau kreipėsi į projekto rengėjus, kurie žada laimingosioms suteikti brangias, sudėtingas ir unikalias grožio procedūrų paslaugas. Jų tikėtis galima užpildžius specialią anketą.

Projekto rengėjai, ieškodami, kam galėtų patikėti laidos vedėjos vairą, ieškojo kas ne tik galėtų perskaityti iš anksto paruoštą tekstą, bet ir nestokotų žemiško artimumo tiek dalyvėms, tiek žiūrovams.

Realybės šou vedėja tapusi charizmatiškoji Eglė Jackaitė sako, kad jai pasiūlymas vesti laidą buvo ne tik malonus, bet ir didžiai įpareigojantis: „Laidos dalyvėms būsiu drauge, galinčia galvą paglostyti, už rankos palaikyti, paskatinti, paguosti, o jei prireiks, – atvirai išsakysiu ir pastabas. Juk dar A. Čechovas sakė, kad žmogaus viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys, nes gražiame kūne dažniausiai slypi graži siela, ar ne? Todėl visokeriopai palaikysiu projekto dalyves. Jei tu turi kompleksų, kurie trukdo džiaugtis gyvenimu, – šalink juos!“

Eglei „Svajonių nuotakos“ laidos formatas ypač artimas ir suprantamas, nes ji 20 metų veda vestuves ir puikiai supranta nuotakų reikalavimus. „Vestuvių tradicijos keičiasi, bet nuotakos visada nori būti gražios, juk tai diena, kai mergina, nepriklausomai nuo to ar ji pelenė, ar princesė, virsta karaliene“, – sako projekto vedėja.

Kad visokeriopai pasikeis projekte dalyvaujančių moterų gyvenimas, Eglė neabejoja: „Manau, kad projekto dalyvės dėl pokyčių įgis pasitikėjimo savimi. Tai yra labai didelis turtas, galima sakyti – laimės receptas, nes moteris, kuri jaučiasi nevisavertė, per daug energijos ir laiko išeikvoja savo trūkumų slapstymui, maskavimui ir mintims apie tai, todėl jai nebelieka laiko meilei... Tikiu, kad šis projektas padės tą vienintelę ir nuostabiausią mūsų nuotakų dieną padaryti stebuklingą!“

TV3 televizijos naujojo išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ filmavimui yra suburta geriausia grožio srities specialistų komanda. Ją sudaro: plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis, odontologijos ir lazerinės korekcijos specialistė Gražina Meilutienė, akių gydytojas oftalmologas Algimantas Gutauskas, odontologijos klinikos atstovė Aušra Kalėdaitė.

Specialistai projekto dalyvėms atliks plastinių krūtinės, veido korekcijos operacijų, lazeriniu būdu gydys veido kapiliarus bei atliks veido standinimo procedūrų, regėjimo trūkumus šalins lazeriniu būdu. Visa tai bus daroma tam, kad moterys jaustųsi visavertės ir laimingai pradėtų naują gyvenimo etapą.

Visos būsimos nuotakos, kurios nori pasikeisti savo išvaizdą, dar gali užpildyti dalyvio anketą.

„Svajonių nuotaka“ – jau greitai per TV3!