E. Lubys vadovaus Klaipėdos chorui
Parašė Zaliukas· January 27 2015 14:09:03
Pavasarį TV3 eteris, nurimus aistroms ant šokių parketo, vėl atiteks choristams – grįžta projektas „Chorų karai“. Šeštadienį „Šok su manimi“ transliacijos metu paaiškėjo, kad Klaipėdos choro generolu tapo dainininkas Edgaras Lubys. Iš Klaipėdos kilęs muzikantas laidos metu ragino visus Vilniuje gyvenančius klaipėdiečius atvykti į atranką.

Tai ne vienintelis projektas, kuriame galima išvysti šį dainininką. E. Lubys pastaruoju metu sėkmingai dalyvauja nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose ir kovoja dėl galimybės vykti į Vienoje vyksiantį didįjį dainų konkurso finalą.Po pirmų trijų laidų E. Lubys patenka tarp trijų projekto atrankos lyderių.

Net ketverius metus iš eilės „Chorų karuose“ pergalę šventė Kauno chorai. Šią tradiciją penktajame projekto sezone pakeitė alytiškiai – pergalę išplėšė „DeŽavu“ choras, vedamas dainininkės Astos Pilypaitės.

Lietuvoje žinomi dainininkai ir grupės šiemet į pergalę ves Kauno, Tauragės, Jonavos, Šiaulių, Rytų Lietuvos chorus. Pergalės sieks ir vienas ypatingas choras. Koks, organizatoriai kol kas laiko paslaptyje.