Lyderių filmai ir šokiai - nepranokstami
Parašė Zaliukas· January 27 2015 14:15:08
Savaitgalį žiūrovai mėgaujasi geriausiais TV3 televizijos programos perlais. Preliminariais TNS LT duomenimis, vos prasidėjus penktadienio vakarui prie TV ekranų žiūrėti linksmojo TV3 filmo „Ledynmetis 3“ susirinko net 23,2 proc. visų žiūrovų ir net 36 proc. ekonomiškai aktyvių.

Po puikios animacinio filmo dovanotos juoko dozės TV3 žiūrovai penktadienio vakarą toliau tęsė su kitu filmu „Šešios dienos, septynios naktys“. Juo mėgavosi dar įspūdingesnis žiūrovų būrys – daugiausia iš visų televizijų – net 27,2 proc. visų ir 42,5 proc. ekonomiškai aktyvių žiūrovų!

Fantastiškus rezultatus toliau demonstruoja ir didysis TV3 šeštadienio šou „Šok su manimi“. Vieną žiūrimiausių projektų šį savaitgalį žiūrėjo 16,3 proc. visų žiūrovų, o ekonomiškai aktyvių dar daugiau – 21,4 proc. Pusfinalio laida taip pat daugiau nei 5200 kartų žiūrėta ir televizijoje internete TV3 Play, o šio šokių šou gerbėjų būrys socialiniuose tinkluose irgi auga kaip ant mielių. Projekto puslapyje www.soksumanimi.lt jau užsiregistravo ir šokėjų poras čia balsuodami palaiko daugiau nei 46 tūkst. internautų. Iki įspūdingojo projekto kulminacijos liko vos žingsnis – šį šeštadienį TV3 eterį drebins spalvingojo „Šok su manimi” finalas!

Jau gražia tradicija taip pat žiūrovams tapo užbaigti savaitę su puikiais TV3 filmais. Šio sekmadienio vakarą filmą „Pasaulių karas“ pamatė 17,9 proc. visų televizijos žiūrovų Lietuvoje, 31,8 proc. ekonomiškai aktyvių.

TV3 televizija – Nr. 1 Lietuvoje jau 11 metų!