Serialo „Rezidentai“ kviestinių žvaigždžių sąraše netikėtai atsirado ir vilnietis moksleivis
Parašė Zaliukas· February 03 2015 21:49:27
Televizijos žiūrovai įrodė – jie gali ne tik mėgautis laisvalaikiu prie televizorių ekranų, stebėdami TV3 komišką medicinos serialą „Rezidentai“ su žinomiausiais šalies aktoriais, bet ir patys pademonstruoti savo aktorinius gabumus. Sausio 19 dieną paskelbtas videokonkursas „Tapk „Rezidentų“ žvaigžde“ sulaukė neįtikėtino populiarumo. Serialo gerbėjų atsiųstus filmukus internautai peržiūrėjo daugiau nei milijoną kartų (1 017 901) ir skaičiai kasdien auga.

Konkurso taisyklės buvo paprastos: visi, trokštantys gauti vaidmenį seriale „Rezidentai“, turėjo paruošti vienos minutės trukmės filmuką, kuriame atlktų vieną iš trijų siūlomų užduočių: vaidintų galvos skausmą po audringo vakarėlio; vaidintų pacientą/-ę, įsimylėjusį/-ią vieną iš rezidenčių/-tų; vaidintų, kad sužinojo apie savo itin sunkią retą ligą, kuria sergą tik penki žmonės pasaulyje.

Konkurso organizatoriai sulaukė kone 100 vaizdo įrašų. Iš jų buvo atrinkti 45, atitikę visas konkurso taisykles ir reikalavimus. Originalūs ir nuotaikingi filmukai buvo publikuojami TV3, TV6, TV8 ir TV3 Play televizijų paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“, kur už juos buvo galima balsuoti. Filmukai buvo publikuojami ir videožinių portale „Žinios.lt“. Kuo anksčiau dalyvis atsiuntė savo filmuką konkursui, tuo didesnę tikimybę jis turėjo surinkti daugiausia internautų balsų.

TV3 serialą „Rezidentai“ kuriančios prodiuserių kompanijos „Videometra“ komanda konkurso „Tapk „Rezidentų“ žvaigžde“ nugalėtoją išrinko atsižvelgdama į filmuko originalumą ir balsų bei peržiūrų skaičių. Laimėtoju tapo Grigorijus Orlovas, 18 metų vilnietis. Jo filmukas sulaukė net 3308 „patinka“ ir glėbio palaikančių komentarų.

Vaizdo įraše vaikinas, mėtydamas sniego gniūžtes, dėstė: „Kodėl aš turėčiau tapti kviestine žvaigžde? O kodėl ne? Teatras, vaidyba yra man įgimtas dalykas! Tai būtų didelis šuolis mano gyvenime. Koks šuolis – nesvarbu! Tačiau aš iš jūsų lauksiu žinių kaip pacientas iš daktaro – ar aš gyvensiu, ar negyvensiu. Tiesiog aš norėčiau gyventi seriale „Rezidentai“.

Sužinojęs, kad laimėjo konkursą, moksleivis neslėpė džiaugsmo: „Šakės, labai džiaugiuosi!“ Jis prasitarė, kad viskas įvyko netikėtai: savo filmuką jis atsiuntė neplanuotai, per daug tam nesiruošęs. Grigorijus daug metų lankė teatro būrelį ir labai norėtų studijuoti aktorystę. „Mane vaidyba labai kabina“, – sako vienuoliktokas ir tikina, kad stengiasi visur dalyvauti ir išnaudoti visas pasitaikančias galimybes.

Grigorijus taps viena iš kviestinių serialo „Rezidentai“ žvaigždžių. Tokiomis jau spėjo tapti Natalija Bunkė, Mindaugas Papinigis, Karina Stungytė, Vitalijus Cololo, Gidonas Šapiro-Bilas ir daugelis kitų. Dabar – entuziastingojo Grigorijaus eilė. Galbūt Lietuvos padangėje sužibės nauja žvaigždė? Kaip seksis konkurso laimėtojui filmavimo aikštelėje su ryškiausiais šalies aktoriais, TV3 žiūrovai išvys jau greitai.

Pirmasis lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ rodomas pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3.

„Rezidentai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!