„Šuolio” premjeros cunamis nunešė konkurentus
Parašė Zaliukas· February 11 2015 11:18:55
„Šok su manimi”, – šmaikštavo ant 7,5 metrų aukščio bokšto žymusis poetas ir rašytojas Juozas Erlickas ir panardino daugybę žiūrovų į geriausią sekmadienio pramogą – TV3 projektą „Šuolis“.

Ne tik J. Erlickas, bet ir visas būrys eterio įžymybių šį sekmadienį didžiojo projekto metu žiūrovų namus užliejo geriausių emocijų banga. Preliminariais TNS LT duomenimis, iššūkių kupiną projektą sekmadienio vakarą matė daugiausia žiūrovų iš visų televizijų Lietuvoje – net 22,4 proc.! Ekonomiškai aktyvių (15–49 m.) prie ekrano susirinko dar daugiau – 31,6 proc. Tai net trigubai daugiau nei mačiusių artimiausio konkurento programą!

„Šuolio“ purslai džiugino ir žiūrinčius laidą per televiziją internete TV3 Play. Čia karštasis projektas žiūrėtas jau daugiau nei 7300 kartų, o „Šuolio“ dalyvius balsuodami Facebook paskyroje palaikė dar visas būrys žiūrovų – daugiau nei 6600.

Internetas po įspūdingos premjeros ūžė visu pajėgumu: J. Erlicko eilės, pupyčių „privalumai“, E. Citovičiūtės drąsa nerti nuo aukščiausio bokšto ir netikėtas net pačios projekto vedėjos įnėrimas su visa suknele – visa tai ir dar daugybė kitų įdomybių detaliai aptarta gausybėje straipsnių, vaizdo įrašų bei internautų komentarų.

Išsimaudę kartu su žvaigždėmis, TV3 žiūrovai ir toliau, kaip jau įprasta, tęsė sekmadienio vakarą su puikiu vakaro filmu. „Pagrobimas“ prie TV ekranų pritraukė 20,9 proc. visų ir net 27 proc. ekonomiškai aktyvių žiūrovų.

TV3 programa žiūrovų namuose karaliavo ir šeštadienį. Vakarą pradėję su filmu „Auklė“, didžioji dalis žmonių toliau žiūrėjo ir „Melas vardan tiesos“.

TV3 televizija – jau 11 metų žiūrimiausia Lietuvoje!