Lietuvių pamilta serialų žvaigždė sugrįžta su premjera „Laukinė Esmeralda“
Parašė Zaliukas· February 19 2015 15:19:36
Pernai pradėtas kurti melodraminis serialas „Laukinė Esmeralda“ (La Gata) vos pasirodęs televizijos ekranuose šovė į žiūrimiausių trejetuką Meksikoje. Nenuostabu, nes pagrindinį – Esmeraldos – vaidmenį seriale atlieka meksikiečių modelis, aktorė ir dainininkė, apdovanota Lotynų Amerikos Grammy statulėle, – Maite Perroni. Lietuvos žiūrovai „Laukinės Esmeraldos“ istoriją galės stebėti jau nuo šiandien darbo dienomis 15.30 val. per TV3.

Gražuolė aktorė mūsų šalies žiūrovams jau pažįstama iš serialų „Maištingas angelas“, „Mano nuodėmė“ ir „Meilės triumfas“. Šįkart melodramų gerbėjų laukia herojės Esmeraldos nelengvo gyvenimo peripetijos.

Herojė – laukinė dvylikametė, besibastanti Meksikos gatvėmis, neturinti nei mamos, nei tėčio, nemokanti nei rašyti, nei skaityti. Ją prižiūri, o tiksliau – išnaudoja, – Dona Rita. Ji verčia mergaitę gatvėje prašyti išmaldos ir pardavinėti smulkmenas. Esmeralda turi tik vieną tikrą draugą – bendraamžį Pablą. Šis vienintelis jos nepravardžiuoja ir nuoširdžiai ja rūpinasi. Deja, aukštesniam socialiniam sluoksniui priklausantys Pablo tėvai prieštarauja tokiai draugystei. Jis tėvų norams nepaklūsta, o vaikiškas draugiškumas metams bėgant išauga į suaugusiųjų meilę.

Tačiau likimas porą išskiria – Pablas išvyksta mokytis į Niujorką, o Esmeralda lieka Meksike. Tiesa, prieš Pablui išvykstant, prieš jo tėvų valią jaunuoliai slapčia susituokia. Tėvai, apie santuoką nežinodami, verčia sūnų vesti savo socialinės klasės ir tokio pat išsilavinimo Moniką.

Likusi viena laukinukė susilaukia dvynukų – berniuko ir mergaitės, o neturėdama kaip gauti sergantiems mažyliams reikalingų vaistų, sutinka tekėti už kito vyro. Pablas, manydamas, kad vaikai ne jo, rengiasi vesti Moniką. Tačiau stipri laukinės moters dvasia neleis Esmeraldai pasiduoti. Ar herojei pavyks įrodyti, kad ji gali tapti išsilavinusia ir įdomia moterimi, verta Pablo dėmesio?

„Laukinė Esmeralda“ – darbo dienomis 15.30 val. per TV3!