Amerikiečių mafijos įkvėptame „Chorų karų“ klipe – taikos balandis ir ne tik muzikiniai ginklai
Parašė Zaliukas· March 04 2015 12:08:29
Jau greitai TV3 televizijos eteryje – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas. „Chorų karų“ epopėją tęs bei pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui skatins septyni nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Nuo šios dienos TV3 žiūrovai ir internautai jau gali išvysti ir ypatingą projekto naujo sezono klipą.

Specialiame klipe įsiamžino „Chorų karų“ generolai, vesiantys į pergalę savo vadovaujamas komandas: tai Kauno choro generolų – grupės „Thundertale“ – lyderis Laurynas Baškys, Tauragės choro generolių – merginų grupės „Magnit“ – lyderė Kristina Ivanova, Jonavos choro generolas Arvydas Vilčinskas, Klaipėdos choro vedlys Edgaras Lubys, Panevėžio choro generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choro vedlė Laura Remeikienė ir ypatingo septintojo choro vadas Stano.

Šių metų „Chorų karų“ televizijos anonso idėją, įkvėptą Amerikos mafijos susibūrimų, juose vienas kitam mėtomų nepasitikėjimo kupinų žvilgsnių, prieš lyderį ištraukiamų ginklų, klausimo „Kuris kurį?“, pasiūlė režisierius Aurelijus Šliavas.

Nors televizijos klipe chorų generolai pagal scenarijų turėjo tarpusavy svaidytis nuožmiais žvilgsniais, filmavimas buvo smagus. Draugiškai nusiteikę dalyviai ir gera atmosfera tvyrojo viso filmavimo metu.

„Tiesa, režisierius baiminosi, kad turės vargo, manydamas, jog ilgai užtruks filmuoti epizodą su taikos balandžio vaidmenį turėjusiu atlikti baltu balandžiu. Bet iš profesionalaus cirko atvežtas balandis savo užduotį atplasnoti ir atsitūpti ant „Chorų karų“ teisėjo, muziko, dirigento Vytauto Lukočiaus galvos atliko pirmu dubliu. Aišku, kadre nesimatė, kaip cirko vadovė stovi su balandžio patele ir taip reguliuoja balandžio skrydžio trajektoriją“, – televizijos anonso filmavimo užkulisius atskleidžia „Chorų karų“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Beje, pats V. Lukočius „kulkų suvarpytą“ smokingą, kurį vilkėjo filmavimo finalinėje scenoje, paprašė išsaugoti. „Jam taip patiko „sušaudytas“ smokingas, kad net paprašė jį nufotografuoti – ateityje šią nuotrauką norėtų pridėti prie koncerto afišos“, – pasakoja N. Kavaliauskienė.

Projekto klipą, kuriame – didžiulė koncertinė salė, rojalis, skambinamas maestro A. Lukočiaus, prabangiai išsipustę generolai, entuziastingai traukiantys ištrauką iš Džiuzepės Verdžio „Vergų choro“, – TV3 žiūrovai jau gali išvysti eteryje, o internautai kviečiami pamatyti internete jau dabar.

Projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas – jau greitai tik per TV3!