A.Mickevičius: „Nematau tikslo susisaistyti ir turėti vaikų“
Parašė Zaliukas· March 20 2015 15:03:38
Aktorius, renginių, televizijos ir radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius nuo šiol prašo jį vadinti parfumerijos kūrėju. Nuo pat vaikystės lavinęs uoslę Aistis sako išpildęs svajonę ir pomėgį pavertęs pragyvenimo šaltiniu.

A. Mickevičius vadina save avantiūristu – esą bet kada gali mesti darbą ir išvykti į ilgą kelionę. Neseniai jis paliko darbą radijo stotyje ir apkeliavo kone visą Europą. Be to, apleido aktoriaus profesiją ir tapo kvepalų kūrėju. Apie naują savo amplua jis pasakojo „Lietuvos ryto" televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“.

Vis mažiau vaidinantis aktorius iš kvepalų gali kuo puikiausiai pragyventi.

Aktorius ir kvepalų kūrėjas įsitikinęs: svajonę jis pasiekė dėl to, kad iki šiol nesukūrė šeimos. Aistis priduria, kad tai jam ir nėra siekiamybė: „Jeigu turėčiau šeimą, negalėčiau taip rizikuoti, o aš esu meniškos sielos, todėl man nuolat reikia naujų iššūkių. Aš esu katinas, kuris vaikšto sau vienas. Esu vienišius, niekieno jaunikis.“

Parfumerio sesuo Agnė juokauja, kad broliui gaila pinigų, kuriuos reikėtų dalytis su šeima, tačiau Aistis atšauna: „Man ne pinigų gaila, o savo laiko ir asmeninės erdvės. Nematau tikslo susisaistyti visam gyvenimui ir turėti vaikų.“

Nuotaikingas pokalbis su Aisčiu Mickevičiumi, kaip tapti laimingam, kaip pomėgius paversti pragyvenimo šaltiniu ir kaip neišsigąsti iššūkių, – jau šio penktadienio vakarą 19.50 val. laidoje „Kitoks pokalbis“ per „Lietuvos ryto" televiziją.