„Auksinių svogūnų“ stilius: Radžiui – auksas, Beatai Tiškevič-Hasanovai – porolonas
Parašė Zaliukas· April 01 2015 13:42:56
Dešimtys kostiumų, nuo žaismingų klounų kombinezonų iki šilkinių klosčių žvaigždėms, ir nesuskaičiuojamos valandos juos kuriant, siuvant ir modeliuojant – tuo jau ne vieną savaitę gyvena dizaineris Ruslanas Rybakovas.

Jau rytoj, 19.30 val., TV3 žiūrovų ekranus nušvies linksmiausia legendinė politikų ir žinomų visuomenės veikėjų liapsusus bei svarbiausius įvykius įvertinsianti ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“. Scenos žvaigždžių – aktorių, dainininkų ir šokėjų įvaizdį žinomam dizaineriui R. Rybakovui renginio organizatorius Arūnas Valinskas patiki jau ne vienus metus.

„Kaskart stengiamės sugalvoti ką nors naujo, netikėto, įdomaus. Apdovanojimų vedėjai Beatai šiemet pasiuvome suknelę iš porolono. Iš jo pasiūtas ir Valinsko švarkas. Radžis, kaip ir pridera estrados princui, bus iki paskutinio siūlo galo auksinis – tviskės ir kostiumas, ir marškiniai“, − pasakoja dizaineris.

Ypatingą dėmesį dizaineris skyrė ir vienai svarbiausių „Auksinių svogūnų“ žvaigždžių – parlamento vadovę Loretą Graužinienę įkūnysiančiai humoristei Violetai Mičiulienei ir jos įvaizdžiui.

„Pirmininkė“ Violeta, žinoma, vilkės naują prašmatnų kostiumėlį. Kad neatrodytų „lie-vai-vai“, − šypsodamasis intriguoja dizaineris.

Šventės prodiuseris ir vedėjas A. Valinskas juokauja: „Į Vilniaus „Compensa“ salę jau atgabenta tris kartus daugiau šviesos, lazerių ir penkis kartus daugiau garso, nei būna grupės „Sel“ koncertuose.“ Tiesa, organizatoriai išduoda: jų visų nejungs ir paliks užkulisiuose, mat trečiadienio vakarą scenoje bus tiek žvaigždžių, kad priges net paties Egidijaus Dragūno-Selo šou specialieji efektai.

Cirko arena virtę „Auksiniai svogūnai 2015“ su A. Valinsku, Beata Tiškevič-Hasanova, Marijumi Mikutavičium ir grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Inga Valinskiene, Vytautu Šiškausku, grupe „Čilinam“, „Domino“ teatro aktoriais, Vitalijumi Cololo ir Deiviu Norvilu, Antanu Nedzinsku, Radžiu ir daugeliu kitų publikos numylėtinių – tiesiogiai iš Vilniaus jau rytoj 19.30 val. per TV3.

Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“ – rytoj, 19.30 val., tiesiogiai per TV3!