Specialioje šv. Velykų laidoje „Chorų karai“ – K. Zmailaitės duetas su dukra
Parašė Zaliukas· April 04 2015 19:22:53
Šį sekmadienį, 19.30 val., Šv. Velykų vakarą, tiesiogiai per TV3 – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ šventinė laida. Išskirtinius pasirodymus ruošia ne tik šešios projekto dalyvių muzikinės kariaunos, bet ir laidos vedėjai, komisijos nariai ir kviestiniai svečiai.

Specialų pasirodymą repetuoja komisijos narė dainininkė Kristina Zmailaitė. Akompanuojant smuikams ir kolegai maestro Vytautui Lukočiui, K. Zmailaitė uždainuos kartu su dukra Barbora.

Tikrą pavasarį į „Chorų karų“ studiją atneš laidos vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis. TV3 žiūrovų pamilta vedėjų pora kartu su visais chorais užtrauks „Kvepia pušynai“.

Negana to, scenoje pasirodys kviestinis svečias – dainininkas Vytautas Šiškauskas. Žinomas vyras sekmadienio vakarą užims ir komisijos nario kėdę.

Šventinėje „Chorų karų“ laidoje skambės populiariausi lietuviškų grupių ir dainininkų hitai: „69danguje“, Džordanos Butkutės, Nedos, Kąstyčio Kerbedžio, „B‘avarijos“, Arvydo Vilčinsko dainų interpretacijos.

Chorų generolai su savo kariaunomis ir vėl kovos dėl auksinio papildomo balo. Vakaro konkurso „Atspėk melodiją“ dainų tema – pavasaris, tad laukia pačios šviesiausios emocijos.

Projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!