Ketvirtasis „Lietuvos balso“ sezonas - su Rūta Ščiogolevaite
Parašė Zaliukas· May 11 2015 16:17:07
Galingasis projektas „Lietuvos balsas“ jau nuo rudens ketvirtąkart drebins LNK eterį ir kvies prie ekranų tuos, kurie iš muzikinio šou tikisi aukščiausios kokybės, geriausių balsų, įdomiausių asmenybių ir meilės muzikai. Kaip tik su tokiu šūkiu – „Meilė muzikai“ – projektas įsilies į naująjį LNK televizijos sezoną.

Pirma didžioji „Lietuvos balso“ naujiena – šį sezoną į mokytojos kėdę sėdasi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. „Džiaugiuosi prisijungusi prie profesionaliausio televizinio muzikinio projekto Lietuvoje ir nuoširdžiai kviečiu pildyti anketas, stoti į šį muzikos universitetą, parodyti savo balsą ir mokytis iš geriausiųjų. Aš jūsų laukiu savo komandoje ir tikiu – meilė muzikai ir nuoširdus darbas mūsų komandai atneš pergalę“, - sako „Lietuvos balso“ mokytoja.

„Laikomės „The voice of...“ pasaulinio formato tendencijų, todėl šiemet nusprendėme gerokai atnaujinti projektą. Noriu padėkoti visiems praėjusių sezonų mokytojams už neabejotinai reikšmingą indėlį į projekto sėkmę Lietuvoje.

Ilgai slėptos žinios, spėjusios apaugti spėlionėmis ir gandais, netrukus bus atskleistos, ir, esu tikras, maloniai nustebins. Kasmet augantis ir stiprėjantis „Lietuvos balsas“ šiemet turi naują temą - „Meilė muzikai“. Visos naujienos, viskas šiame projekte suksis aplink šiuos du talpius žodžius. Naujasis sezonas neabejotinai pažers įspūdingų naujienų“, - sako kūrybos namų ELITAZ ir „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius ir kviečia visus balsingus Lietuvos žmones dalyvauti atrankose.

Užpildyti dalyvio anketą jūs galite jau dabar: http://lnk.alfa.lt/lietuvosbalsas/anketa