Asmeniniame vaizdo įraše atskleista, ką per filmavimo pertraukas veikia aktorius Š. Banevičius
Parašė Zaliukas· May 18 2015 15:45:39
isų aktorių svarbiausia užduotis – tobulai įsijausti į savo vaidmenį. Aktoriui Šarūnui Banevičiui lengva įkūnyti skirtingus personažus. TV3 televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ jis – gudrus, tylus, nenuspėjamas, aplinkybėmis ir žmonėmis manipuliuojantis barmenas, tačiau realybėje ramiai nusėdėti aktoriui sunku net pakeliui į paskutinį „Puolusių angelų miesto“ filmavimą.

Pats aktorius su savo vaidinamo personažo tipažu yra susidūręs dar paauglystėje, kai gyveno Šiauliuose. „Jie nėra blogi, nesiekia kenkti, tiesiog kaip ir visi nori būti reikšmingi, laimingi ir įtakingi, – pasakoja. – Vieni tai bando pasiekti moralės ir įstatymų ribose, kiti – priešingai.“

Ar jaunuoliai, apie kokius kalba Š. Banevičius, laisvalaikį leidžia skambant grupės SEL dainoms? Galbūt. Pats Šarūnas nestokoja fantazijos, tad užuot tiesiog klausęsis Egidijaus Dragūno kuriamos muzikos, jis pats sumanė įsijausti į dainininko vaidmenį.

Aktoriai filmavimo metu, ypač per ilgas pertraukas ar keičiant filmavimo vietą, dažnai randa laiko pakvailioti. Specialiame vaizdo įraše tiesiai iš televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ filmavimo grupės mašinos galima pamatyti, kaip Š. Banevičius linksminasi klausydamas SEL ir „Electronic I“ hito „Lyja“: https://goo.gl/g3gngg.

Tuo tarpu televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ gerbėjai skaičiuoja paskutines serijas. Jas TV3 žiūrovai pamatys gegužės pirmadieniais, 19.30 val.

„Puolusių angelų miestas“ – pirmadieniais 19.30 val. per TV3!