Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ V. Baumilos gerbėjams – speciali jo gyvo garso koncerto transliacija
Parašė Zaliukas· May 21 2015 11:35:55
Laukiant ir spėliojant, kaip šių metų Lietuvos atstovams Vaidui Baumilai ir Monikai Linkytei seksis „Eurovizijoje“, visiems Vaido gerbėjams šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 dovanoja jo naujausio albumo „Iš naujo“ pristatymo turo finalinį koncertą, kurio scenoje pasirodys ir Monika.

Vilniaus renginių salėje „Compensa“ surengtas koncertas šįvakar televizijos žiūrovams bus puiki proga išgirsti naujausias V. Baumilos dainas. Įdomus sutapimas – kaip tik šiame koncerte Vaidas paminėjo savo 28-ąjį gimtadienį. Nenuostabu, kad šįvakar koncerte nuskambės jam skirta gerbėjų ir draugų atliekama „Su gimimo diena“.

Trečiojo savo albumo – „Iš naujo“ – septyniuose didžiausiuose Lietuvos miestuose vykusį pristatymo turą vainikavusiame koncerte šįvakar TV3 eteryje skambės ir Vaido draugų Lino Adomaičio, Girmantės Vaitkutės bei jo partnerės „Eurovizijos“ scenoje M. Linkytės dainos.

Koncerte, be V. Baumilos naujausio albumo kūrinių, žiūrovai išgirs ir iki šiol kituose albumuose nepublikuotus kūrinius: „Ieškok manęs“, „Mergaitė“, „Free Love“, „Dying“. Vaidui viso koncerto metu pritars gyvo garso grupė.

Dėkodamas visiems savo gerbėjams, kurie balsavo už jį ir Moniką šių metų „Eurovizijos“ atrankoje, Vaidas su partnere TV3 žiūrovams dovanos ir šiomis dienomis bene klausomiausią, konkurse šaliai atstovausiančią dainą „This Time“. Įspūdinga suknele vilkinti Monika kolegą nustebins gimtadienio dovanomis.

Kad finalinis koncertinio turo „Iš naujo“ šou užgniaužtų kvapą gerbėjams, kartu su Vaidu dirbo talentinga profesionalų komanda: renginio režisieriumi tapo Vytautas V. Rumšas, choreografiją kūrė Šarūnas Kirdeikis, didelis dėmesys buvo skiriamas aprangos stiliui, specialiai šou kurtoms dekoracijoms ir scenografijai, kvapą gniaužiantiems šviesos ir garso efektams.

V. Baumilos koncertas „Iš naujo“ – šįvakar 19.30 val. per TV3!