Televizijos eteryje M. Starkus ir V. Radzevičius atskleis, ką išgyveno Japonijoje
Parašė Zaliukas· July 15 2015 13:19:26
TV3 televizija tęsia vasaros tradiciją leistis į keliones po pasaulį su nepaprastu duetu – Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Du žinomi keliautojai, laidų vedėjai eteryje jau dovanojo įspūdingiausius pasakojimus iš savo kelionių senais automobiliais po Pietų Ameriką, Aziją, Australiją, o šįkart kviečia į naują paslaptingą ir nepaprastą kraštą – Japoniją.

Kelionė japonišku automobiliu, pavadintu „Geišos“ vardu, nauji bičiuliai, vietinis maistas, stebinanti japonų kasdienybė ir kultūra, žydinčios sakuros, susitikimai su vietos gyventojais ir net su Japonijoje atsidūrusiu Marijonu Mikutavičiumi, Vytaro kulinariniai sugebėjimai – lietuviškos virtuvės pristatymas vietos gyventojams, gera nuotaika ir šmaikštūs pastebėjimai – visa tai laukia kiekviename televizinio kelionių dienoraščio „Banzai“ puslapyje jau nuo liepos 16 dienos, ketvirtadieniais, 20.00 val.

„Tai jau dešimtasis mūsų kelionių projektas. Šįkart – Japonija su istorijomis apie samurajų kardus, perlus po vandeniu renkančias moteris, naktis su jakudzomis, sumo kovas ir pačių japonų pažindinimą su... vėdarais. Bus visko“, – žada M. Starkus.

Per tris savaites Japonijoje duetas nuvažiavo apie 5 000 kilometrų. TV3 žiūrovų ketvirtadienio vakarais, 20.00 val., laukia penki nuotykių kupini pasakojimai iš tekančios saulės šalies bei viena speciali laida – šventinė dovana visiems Vytaro ir Martyno gerbėjams.

„Banzai“ – ketvirtadieniais 20.00 val. per TV3!