TV3 žvaigždės vienai dienai apsigyveno didžiuliame name
Parašė Zaliukas· July 17 2015 14:54:06
Šūkiu „Gera kartu!“ rudens sezonui intensyviai besiruošianti TV3 televizija specialiam klipui ir fotosesijai subūrė ryškiausias eterio žvaigždes. Žiūrovų numylėtiniai, vienai dienai įsikūrę didžiuliame name, paverstame filmavimo aikštele, iš tiesų jautėsi kaip namie – bendravo, pokštavo, klausėsi muzikos, išbandė pirtį ir baseiną ar net snaudė pertraukėlių metu.

Naujojo sezono filmavimui dirigavo žinomas režisierius Justinas Krisiūnas, kuriantis kultinį serialą „Moterys meluoja geriau“, filmą „Dėdė, Rokas ir Nida“. Su kūrybine komanda plušėjo ir TV3 projektų kūrėjas Mindaugas Rainys.

Jaukus vaizdo klipas TV3 eteryje pasirodys jau greitai, nešdamas žinutę, jog televizija – sava kiekvienos šeimos namuose: eterio veidai, herojai ir įspūdžiai pasibeldžia į kiekvienas duris, o svetainėje, virtuvėje ar poilsio kambaryje greta žiūrovo atsirandančios žvaigždės tampa artimos. Namuose visiems gera kartu.

Filmavime netrūko ne tik susikaupimo, bet ir skardaus juoko. Aktorius Džiugas Siaurusaitis svetainėje lakstė su meškere ir žvejo kostiumu, pirtyje pokštavo serialo „Bruto ir Neto“ pagrindiniai aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, kol galiausiai vienas jų įšoko į baseiną. Terasoje prie židinio klausydami neatrastų talentų muzikos įrašų diskutavo didžiojo projekto „X Faktorius“ teisėjai Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius ir Saulius Prūsaitis, o vedėjas Martynas Starkus darbavosi su... lygintuvu.

TV3 eteryje kojas jau apšilęs „Auksinių svogūnų“ kūrėjas Arūnas Valinskas ir vaizdo klipe žongliravo auksu tviskančiais svogūnais, o vienos iš intriguojančių rudens premjerų dalyvių – Kristinos Kaikarienės rankose atsirado akvariumas su auksine žuvele.

Beje, A. Valinskas filmavimo pertraukėlių metu nesivaržydamas snausdavo ant sofos, o Kristina su aukštakulniais ilgai ir kantriai nešiojo kelis kilogramus sveriantį akvariumą su auksine žuvele, mat prireikė ne vieno dublio, kol buvo užfiksuotas preciziškas kadras.

Namo koridoriuose buvo galima išvysti ir publicistikos laidos „Prieš srovę“ kūrėją Audrę Kudabienę, projekto „TV Pagalba“ gelbėtojas. Čia pat virtuvėje su dukrele, besimatuojančia mamos aukštakulnius, sukiojosi projekte „Šok su manimi“ išgarsėjęs Remigijus Žiogas, po kambarius lakstė šuo, bumbsėjo krepšinio kamuolys. Šiuos vaizdus TV3 žiūrovai eteryje išvys jau greitai, o rudens sezono „Gera kartu!“ premjeras įvertinti galės rudenį.