Virgilijus Alekna metė iššūkį krepšinio aistruoliams
Parašė Zaliukas· July 17 2015 14:55:48
Pradėta registracija į daugeliui gerai žinomą krepšinio turnyrą „3 už Lietuvą“, kuris po dviejų metų pertraukos grįžta į TV3 eterį. Didžiausios šio sezono naujovės – turnyro kovos bus transliuojamos tiesiogiai, o kiekvieną komandą, kuri mes iššūkį Lietuvos krepšinio legendoms bei žvaigždėms, sudarys tik šeimos nariai: broliai, seserys, tėvai, vaikai, seneliai, pusbroliai ar pusseserės.

Žaidime ruošiasi dalyvauti ir legendinis Lietuvos olimpietis, disko metikas Virgilijus Alekna, kuris ypač džiaugiasi, jog varžybos šiais metais bus skirtos šeimoms. „Krepšinis Lietuvoje yra ta sporto šaka, kuri geba parodyti visam pasauliui, kokia esame stipri bei vieninga tauta, – sako V. Alekna. – Manau, kad meilė šiam sportui turi būti perduodama iš kartos į kartą ir toliau išlikti gražia, lietuviška tradicija, todėl kaip įmanydamas bandau įkalbėti sūnus dalyvauti kartu su manimi turnyre. Jei nei vienas nepriims mesto iššūkio – su mielu noru prisijungs dukra“.

V. Alekna ragina jau šiandien užpildyti „3 už Lietuvą“ dalyvio anketą ir entuziastingai kviečia prie turnyro prisidėti kiekvieną, kuris yra neabejingas krepšiniui. „Manau, kad šios rungtynės yra ne tik smagi, bet ir be galo graži idėja – kiekvienas dalyvaudamas varžybose ne tik patirs neįkainuojamų akimirkų, bet ir parodys palaikymą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, – sako disko metikas. – Tad maloniai kviečiu visus prisijungti ir iš visos širdies kovoti už Lietuvą!“.

Dalyvauti „3 už Lietuvą“ turnyre kviečiami visi, nepriklausomai nuo jų lyties ar amžiaus, tačiau komandos nariai privalo būti susieti giminystės ryšiais. Kiekvieną komandą turi sudaryti 3 asmenys. Taip pat galima registruoti ir vieną atsarginį žaidėją.

Atkrintamosios turnyro varžybos vyks dienos metu, prieš draugiškus Lietuvos vyrų rinktinės susitikimus Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Kėdainių bei Kauno arenose. Nugalėtojų komanda vakare, tiesioginiame TV3 eteryje rungsis su Lietuvos krepšinio žvaigždėmis, o turnyro čempionams atiteks bilietai į Europos krepšinio čempionatą.

Artėjant Europos vyrų krepšinio čempionatui, Lietuvos rinktinę palaikykime kartu! Jums tereikia užregistruoti trijų žaidėjų komandą, kuriuos visus vienija tas pats kraujas! Anketą pildykite www.tv3.lt/3uzlietuva

„3 už Lietuvą“ – jau nuo liepos 29 d. per TV3!