Žiūrimiausių šalyje – TV3 Žinių – vedėjų duetas su žiūrovais ir liūdi, ir džiaugiasi
Parašė Zaliukas· July 28 2015 17:50:37
TV3 Žinios – žiūrimiausia laida Lietuvoje. Net ir vasarą, kai daugelis atostogauja ir mėgaujasi gamta, žiūrovai nepamiršta tradiciškai įsijunti žinių laidos. TNS LT duomenimis, žiūrimiausių laidų lentelėje TV3 Žinios visą vasarą karaliauja pirmoje vietoje.

Kasdien 18.30 val. tiesiogiai transliuojamas TV3 Žinias per savaitę vidutiniškai įsijungia kone milijonas žiūrovų (937 tūkst.). TV3 Vakaro Žinias – 757 tūkst. O bent vieną kanalo žinių laidą per savaitę įsijungia daugiau nei milijonas žiūrovų (1.224 tūkst.).

„Žiniose daugėja vis įdomesniu kampu pateikiamų naujienų, probleminės temos yra ne tik pristatomos, bet ir narpliojamos giliau, žiūrovas gauna išsamesnę duomenų analizę, pateikiame ir daugiau pozityvių naujienų“, – laidos populiarumą, augantį ir vasarą, komentuoja TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

„Stengiamės, kad Žinių laidas žiūrėtų ir jaunas ir senas. Dažnai atsiliepiame į žiūrovų pagalbos šauksmą, kai šie nebežino į kurias duris belstis. Kartu su žmonėmis apsiperkame, grybaujame, uogaujame. Ir džiaugiamės, ir liūdime“, – pasakoja Renatos kolega Rokas Petkevičius.

Žinias šią vasarą savaitgaliais pradėjo transliuoti ir TV6 kanalas. Per pirmąsias keturias savaites šias žinių laidas įsijungė įspūdingas žiūrovų skaičius – 795 tūkst. Tuo tarpu televizijoje internete TV3 Play ir jos mobiliosiose aplikacijose bei naujienų ir pramogų portale tv3.lt internautai Žinias įsijungė daugiau 152 tūkst. kartų.

„TV3 Žinios“ – kasdien 18.30 val. tiesiogiai per TV3!