Pro rakto skylutę: specialiame vaizdo klipe atskleista, kas vyko TV3 žvaigždžių filmavimo aikštelėje
Parašė Zaliukas· July 31 2015 16:18:38
Liko vos mėnesis iki TV3 televizijos naujojo rudens sezono pradžios. Vieną po kitos eterio naujienas pristatanti televizija, rugsėjį kvies juoktis kartu su komišku kriminaliniu serialu „Bruto ir Neto“, sekti populiariojo serialo „Moterys meluoja geriau“ 8-ojo sezono peripetijas, stebėti intriguojantį projektą su išskirtinėmis Lietuvos moterimis – „Pavojingi aukštakulniai“, skaičiuoti žinomų žmonių įsimintiniausius savaitės poelgius projekte „Svogūnų Lietuva“, sirgti už Lietuvą Europos vyrų krepšinio čempionato kovose, palaikyti „X Faktoriaus“ talentus bei stebėti jau ne vienerius metus mylimus, atsinaujinusius projektus.

Inga Norkutė, Džiugas Siaurusaitis, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Martynas Starkus, Šarūnas Banevičius, Jonas Gricius, Arūnas Valinskas, Kristina Kaikarienė ir kitos ryškiausios TV3 rudens eterio žvaigždės, kviesdamos stebėti premjeras, įsiamžino specialiame naujo sezono klipe bei fotosesijoje. TV3 žiūrovai klipą pamatys jau netrukus.

Filmavimo ir fotografavimo užkulisiai – labai įdomi kūrybinio proceso dalis, kurios žiūrovas dažniausiai nepamato. Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt lankytojai bei televizijos internete TV3 Play žiūrovai turi unikalią galimybę pirmieji pamatyti, kaip vyko žvaigždžių pasiruošimas. Kam savo užduotis pavyko atlikti iš pirmo karto, o kam – tik po daugybės dublių? Kas dėl gero kadro kentėjo kolegos pliaukšėjimus per veidą, o kam teko meiliai susiglausti? Ko žiūrovams linki eterio veidai?