Internetą užkariauja automobilyje įamžintas populiarių aktorių muzikinis duetas
Parašė Zaliukas· August 13 2015 18:24:25
TV3 rudens sezono premjeros – kriminalinės komedijos „Bruto ir Neto“ pagrindiniai aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius prisijungė prie didžiojo muzikinio projekto „X Faktorius“ iniciatyvos – žaidimo internete „Daina mašinoje“. Dainą automobilyje originaliai atlikęs duetas tikina, kad tai – tik pradžia.

„Ši daina yra pirmasis mūsų singlas, jų bus ir daugiau. Kai su Jonu baigsime išdykauti ekrane, kursime roko grupę. Esame atviri grupės pavadinimo pasiūlymams“, – besišypsodamas kalba Š. Banevičius.

Aktoriai mašinoje nusprendė atlikti populiariojo dueto „The White Stripes“ hitą „Seven Nation Army“. Tiesa, originalius dainos žodžius Šarūnas su Jonu pakeitė lietuviškais – pačių kurtais.

Pasak Šarūno, niekas už juos pačius tobuliau nesukurtų dainos teksto. Nufilmuotame vaizdo įraše atsiskleidžia ne tik ypatingas dueto kūrybiškumas, bet ir Jono muzikiniai gabumai.

Nors sėdėdamas mašinoje jis groja tik bosine gitara, kolega Š. Banevičius išduoda, kad Jonas yra tikras žmogus orkestras, grojantis visų rūšių gitaromis ir dar būgnais.

„Visada smagu parodyti savo vokalinius ir muzikinius sugebėjimus publikai ir nesvarbu ar tai pokštas, ar rimtas koncertas“, – kiek surimtėjęs atkerta Š. Banevičius.„X Faktoriaus“ konkurse „Daina mašinoje“ gali dalyvauti kiekvienas norintis. Žaidimo sąlygas rasite naujienų ir pramogų portale tv3.lt: http://xfaktorius.tv3.lt/dalyvauk/daina-masinoje.

„X Faktorius“ – jau greitai naujajame TV3 sezone!