Premjeroje „Bruto ir Neto“ – legendinės laidų vedėjos debiutas
Parašė Zaliukas· August 13 2015 18:30:23
Taisyklingai kalbėti mokiusios laidelės „Žodis ne žvirblis“ vedėją, tobula tartimi išsiskiriančią Aldoną Kumpytę-Janušonienę prisimena daugelis. Laidų vedėjos duonos išbandžiusi moteris pripažįsta nuo vaikystės troškusi tapti aktore. TV3 rudens sezone pasirodysiančiame komiškame seriale „Bruto ir Neto“ jos svajonė išsipildys.

„Aktore svajojau tapti jau nuo šešerių. Po mokyklos stojau į konservatoriją, tačiau mane priėmė ne į aktorinį, bet į dramos režisūrą“, – prisimena A. Kumpytė-Janušonienė. Nepaisant to, ji iki šiol džiaugiasi kiekviena galimybe ką nors suvaidinti.

TV3 televizijos seriale „Bruto ir Neto“ moteris suvaidino epizodinį vaidmenį – gražuolės Akvilinos Ubartaitės kuriamos herojės Rugilės mamą.

„Į bet kokį filmavimą einu su malonumu. Man be galo patinka stebėti kūrybinės komandos darbą. Be to, visi filmavimuose dirbantys žmonės būna be galo malonūs“, – sako A. Kumpytė-Janušonienė ir tikisi, kad šis nedidelis vaidmuo seriale yra tik pradžia jos laukiančioje aktorės karjeroje.

Ilgus metus dirbusi diktore televizijoje ir radijuje, garsinusi filmus, Aldona sako niekada neleidusi sau klysti. Taip ji kadaise tapo lietuvių kalbai puoselėti skirtos laidelės veidu. Vieną kartą moteris tiesiog susirinko visus vadovėlius, kalbos kultūros knygas ir pati išmoko taisyklingos gimtosios kalbos.

„Dirbant tokį darbą kiekvienas ištartas žodis yra egzaminas prieš žiūrovus ir klausytojus. Visuomet laikausi tokios taisyklės – arba darau ką nors sąžiningai, arba išvis nedarau“, – sako Aldona.

Apie aktorės karjerą nuo mažens svajojusi moteris tikina, kad jei būtų gimusi berniuku, karjerą būtų pasirinkusi radikaliai kitokią. „Eidama į bažnyčią visuomet galvodavau, kad kunigai nemoka skaityti pamokslų. Jie būdavo tokie griežti, moralizuojantys. Įsivaizduodavau, jog būdama kunigu elgčiausi visai kitaip ir su žmonėmis šnekėčiausi su meile bei gerumu“, – sako Aldona.

Amžiui nepavaldžios moters debiutą naujame komiškame seriale su kriminalo prieskoniu „Bruto ir Neto“ TV3 žiūrovai galės įvertinti jau greitai naujame, rudens sezone.

Premjera „Bruto ir Neto“ – jau greitai naujajame TV3 rudens sezone!