Naujas serialas „Kerštinga meilė“ atskleis, kaip toli gali nueiti keršto vedamas vyras
Parašė Zaliukas· August 13 2015 18:34:24
Pasitikdama naująjį, rudens, sezoną, TV3 televizija pristato naujieną melodramų gerbėjams – vos šiemet Meksikoje pradėtą kurti serialą „Kerštinga meilė“ (Lo Imperdonable). Žiūrovai intriguojančią istoriją galės stebėti nuo rugpjūčio 17-osios darbo dienomis 15.30 val.

Kai brangiausias žmogus, mylimas brolis Demetrijus, savo noru pasitraukia iš gyvenimo dėl nelaimingos meilės, kitas brolis – pagrindinis herojus Martinas ima geisti vienintelio – keršto. Sužinojęs, kad dėl žiauraus brolio likimo kalta ambicinga, beširdė, jį išdavusi ir tik su jausmais žaidusi moteris, Martinas imasi veiksmų.

Užsibrėžtas noras ištirti įvykio aplinkybes ir įvykdyti savo teisingumą, herojų atveda į Meksiko mieste įkurtus milžiniškus turtuolių šeimos rūmus. Įtakingai, Prado Kastelo šeimai, valdančiai svarbiausią juvelyriškos kompaniją šalyje, priklausančiuose namuose Martinas atsiduria ne be reikalo. Jis įtaria, kad čia gyvena moteris, kuri yra kalta dėl jo brolio žūties. Kas ta paslaptingoji, kuri Demetrijui dovanojo pakabuką su raide „V“ ?

Į šią, svetimos nuodėmės lydimą, istoriją įsipainios dvi dailiosios lyties atstovės – gražuolės pusseserės Virginija ir Veronika. Viena iš jų bus kalta, o kita – pasmerkta. Kaltosios paieškos šios melodramos herojus įtrauks į tikru gyvenimo išbandymu tapsiančią įvykių audrą. Kam likimas bus negailestingas?

Premjeroje „Kerštinga meilė“ vaidina žinomi Meksikos aktoriai, tarp kurių ir Pablo Montero. TV3 žiūrovams jis jau pažįstamas iš serialo „Nuostabi meilė“, taip pat žinomas melodramų „Degantis kraujas“, „Tarp meilės ir neapykantos“ ir kt. gerbėjams.

„Kerštinga meilė“ – nuo rugpjūčio 17 dienos darbo dienomis 15.30 val. per TV3!