TV Pagalbos žvaigždė Gerda Stiklickienė pristato dainos „Aš jau toli“ muzikinį vaizdo klipą
Parašė Zaliukas· August 13 2015 18:45:54
Nors Gerdą Stiklickienę daugelis TV žiūrovų žino kaip vieną ryškiausią populiariosios laidos „TV Pagalba“ žurnalistę, tačiau šiandien žavioji Gerda nori visus nustebinti ir klausytojų teismui pateikia naują, jai parašytą dainą „Aš jau toli“. Dainos autorius – vienas žymiausių ir produktyviausių kompozitorių Lietuvoje Žilvinas Liulys.

Gerda pasakoja, jog jai ypač mielą ir brangią dainą norėjusi įprasminti ir vaizdo klipe. Tyliai prasitarusi apie savo svajonę, atlikėja sulaukė didžiulio kolegų bei bendražygių palaikymo ir... ledai svajonės išsipildymo link labai greitai pajudėjo. Jaudinantį vaizdo klipo scenarijų parašė „TV Pagalbos“ projekto vadovas Andrius Žemaitis, režisavo Mindaugas Gudelis. Beveik tris paras trukusius filmavimo darbus įprasmino ir vaizdo klipą sumontavo taip pat kolegos Mindaugas Gudelis bei Vytautas Gudaitis. Pagrindinius vaidmenis dainos „Aš jau toli“ vaizdo klipe be atlikėjos Gerdos kūrė Klaipėdos Dramos teatro aktorius Arnoldas Eisimantas bei modelis Eglė Janukonytė.

Veikiausiai būsimo hito atlikėja pasakoja, jog dirbti buvo ypatingai smagu, nes savo pagalbą pasiūlė didžiulis būrys šia idėja tikinčių žmonių bei įmonių: atlikėjos ir aktorių stiliumi bei vizažu rūpinosi stilistė Anna Bochan, įstabaus grožio suknelėmis Gerdą ir klipe aktore tapusią Eglę papuošė dizainerė Olesia Les, atlikėjos ir aktorių šukuosenomis rūpinosi Simona Aglinskienė. Klaipėdos širdyje įsikūręs „Friedricho pasažas“ pasiūlė ne tik ypatingus kambarius „Friedricho pasažo Svečių namuose“, bet ir suteikė galimybę filmavimo darbus tęsti „Vyninės“ patalpose bei kiemelyje. 1976 metų gamybos „Chevrolet Corvette“ aktoriai važinėjosi šios mašinos savininko Vytauto Butkaus dėka. O visus vaizdo klipo filmavimo darbus nenuilstamai fiksavo „WhiteStar Photography“ komanda Artūras Aušra ir Laurynas Naujokas.

Visa komanda sako: „Tai buvo didelis, bet malonus darbas. Plušome neskaičiuodami filmavimo valandų, bet rezultatu esame labai patenkinti. Tikimės, jog mūsų bendras darbas patiks ir klausytojams“.