Po 14 metų draugystės savo išrinktąją L. Michalkevič vedė „Teleloto“ vedėjas V. Zuikauskas
Parašė Zaliukas· August 30 2015 14:21:26
Paskutinį vasaros šeštadienį Vilniaus senamiestyje esančioje Dievo Gailestingumo Šventovėje amžiną meilę prisiekė „Teleloto“ vedėjas, radijo stoties ZIP FM programų direktorius Vitalijus Zuikauskas (33) ir aktorė, stambaus JAV koncerno verslo plėtros direktorė Laura Michalkevič (33).

Jaunavedžiai prie altoriaus žengė po 14 metų draugystės. DELFI paklausus, kodėl įsimylėjėliai taip ilgai laukė, pora juokavo, kad tokiai ypatingai progai reikėjo labai atsakingai ruoštis.

„Ši diena išties ypatinga. Pagaliau nusprendėme, kad esame verti vienas kito ir šiam žingsniui pasirengę“, - sakė nuotaka. Jam antrino ir jos išrinktasis: „Norėjome įsitikinti, kad santuoka bus tvirta“.

L. Michalkevič-Zuikauske tapusi aktorė ir verslininkė neslėpė, kad sakant priesaiką prieš akis prabėgo visas gyvenimas. „Tada supranti, kodėl esi su tuo žmogumi. Iš tiesų be reikalo taip ilgai delsėme. Kitiems taip pat patarčiau nelaukti tiek, kiek mes. Visiems linkime patirti tą džiaugsmą, kurį išgyvenome“, - džiaugsmo ašarų neslėpė nuotaka.

„Tai tikrai laimingiausia mūsų gyvenimo diena“, - pritarė žmonai sutuoktinis.

Pamokslą sakydamas kunigas jaunavedžiams palinkėjo sulaukti penkių vaikų. Pora juokiasi, kad tiek tikrai neužgyvens. „Planuose penkių tikrai nėra, bet kaip jau Dievas duos“, - prisipažino V. Zuikauskas.

Pora jau keturiolika metų yra kartu ne tik gyvenime, bet ir scenoje: jų duetas, sceniniu pavadinimu „Ceremonijos meistrai“ yra ypač mėgiamas renginių organizatorių. Pora kartu yra vedusi daugybę vestuvių ceremonijų visoje Lietuvoje.

Jaunieji po iškilmingo santuokos sakramento ceremonijos išskubėjo į meninę fotosesiją Vilniaus senamiestyje.

Vakare įsimylėjėlių laukė iškilminga puota jaukiai dekoruotame sostinės restorane. Po šventės jaunavedžiai išvyks medaus kopinėti į Sardiniją.