Serialo „Tobula kopija“ gerbėjų noras išpildytas: kuriamas intriguojantis tęsinys
Parašė Zaliukas· September 14 2015 11:24:16
Dar visai neseniai TV3 žiūrovai kiekvieną savaitę nekantriai laukdavo įtraukiančio serialo „Tobula kopija“ serijų. Pasibaigus pirmajam dramatiškos istorijos sezonui, serialo gerbėjai suskubo išreikšti nuomonę internete: socialiniame tinkle „Facebook“ pasiteiravus ar žiūrovai nori tęsinio, vos per kelias valandas buvo sulaukta daugiau nei 13 000 pritariančių „Patinka“, pozityvių komentarų antplūdžio ir daugybės pasidalijimų šia žinia.

„Tobulos kopijos“ žiūrovų lūkesčiai išgirsti – mylimi aktoriai jau pluša filmavimo aikštelėje, kurdami serialo „Tobula kopija“ antrojo sezono serijas.

Pagrindinio vaidmens kūrėja Sandra Daukšaitė-Petrulienė intriguoja: „Net jei nematėte pirmojo sezono, antrasis sužavės. Bus daug nenuspėjamų siužeto vingių.“

Pasak aktorės, įkūnijančios seseris dvynes Brigitą ir Džanetą, antrasis sezonas atneš labai įdomių pokyčių: „Istorija intriguos ir nepaliks abejingų, tuo galiu žiūrovus užtikrinti“.

Gerokai pasipildžiusios „Tobulos kopijos“ aktorių komandos gretos jau dabar įnirtingai pluša filmavimo aikštelėje, siekiant geriausio rezultato. Kūrėjai neišduoda, kokius naujus veidus TV3 žiūrovai išvys antrajame sezone, tačiau prasitaria, kad tai bus Lietuvoje gerai žinomi, profesionalūs aktoriai.

Aktorė S. Daukšaitė-Petrulienė džiaugiasi, kad serialas žiūrovams patiko nuspręsta kurti jo tęsinį: „Grįžti į filmavimo aikštelę – labai gera ir smagu. Tik sugrįžus galiu vėl pajausti, kaip man tai yra brangu“.

Vaidmuo šiame seriale iš žinomos moters pareikalavo daug jėgų – S. Daukšaitė-Petrulienė viena įkūnijo du skirtingų charakterių žmones – seseris dvynes Brigitą ir Džanetą. Aktorė neslėpė, kad šie vaidmenys jai buvo didelis iššūkis. Žinoma, aktorė į savo darbą žiūri itin atsakingai ir šių dviejų charakterių kūrimui atidavė visas jėgas.

Jau greitai serialo gerbėjai sužinos apie itin įdomius ir netikėtus siužeto vingius, naujus serialo aktorius ir personažų pokyčius. Serialo „Tobula kopija“ antrasis sezonas – greitai per TV3.

„Tobula kopija“ antrasis sezonas – jau greitai per TV3!