Kartu su mylimąja besifilmuojantis Tadas Gryn: „Filmavimo aikštelėje Tomos Vaškevičiūtės nematau”
Parašė Zaliukas· September 24 2015 22:54:40
LNK serialo „Visi vyrai – kiaulės” žvaigždė, aktorius Tadas Gryn mokosi būti geru daktaru. „Kadangi mano herojus visai į mane nepanašus, vaidinti yra labai įdomu. Turiu nuolat mokytis naudotis įvairiais medicininiais instrumentais, kurių nei pavadinimų nei funkcijų nebuvau girdėjęs anksčiau. Prieš pradedant serialo filmavimą, net nežinojau kaip išmatuoti kraujospūdį. Teko to išmokti”, - pasakojo LNK serialo „Visi vyrai – kiaulės” žvaigždė T. Gryn.

Jo herojus – gydytojas, kuris neturi šeimos ir vakarus leidžia vienas. „Mes su juo labai skirtingi. Jis žaidžia šachmatais ir nuolat kuria strategijas, kaip užkariauti savo mylimą moterį, bet dažnai būna vienas. Labai rimtas ir atsakingas vyras, tikras gydytojas. Man jo profesija – didelė mįslė”, - mintimis apie savo herojų dalinosi T.Gryn.

Jis šiame seriale filmuojasi kartu su savo gyvenimo partnere, aktore Toma Vaškevičiūte. „Nors kartu dirbame, dar neturėjome nei vienos bendros scenos. Todėl filmavimo aikštelėje su Toma nesusitinkame”, - pasakojo aktorius.

Tomas Gryn atskleidė, kad namie jie su Toma stengiasi apie darbą nekalbėti. „Nereikia darbo neštis į namus. Aišku, aptariame vaidybos reikalus. Padedame, jei kuriam nors reikia pagalbos su tekstu, tačiau namai yra vieta, kurioje nuo vaidybos stengiamės pailsėti”.

LNK serialo „Visi – vyrai kiaulės” žvaigždė atskleidė, kad jam labai patinka vaidinti kartu su Agne Šataite ir Audriumi Bružu. „Kiekvieną kartą mums susitikus kyla įvairiausi kuriozai. Sugebame susikurti gerą nuotaiką ir daug progų pasijuokti. Neabejoju, kad ir žiūrovai jaučia aikštelėje tvyrančią pozityvią nuotaiką”, - pasakojo aktorius.

„Visi vyrai – kiaulės” – pirmadieniais – ketvirtadieniais 21.00 – tik per LNK.