L. Kazlauskienė laimėjo kalną pinigų
Parašė Zaliukas· September 24 2015 22:56:57
Išsipildė garsios būrėjos Vaivos Budraitytės pranašystė – praėjusią savaitę Liveta Kazlauskienė laimėjo loterijoje. Prieš savaitę, filmuojant premjerinę laidą „Vaivos pranašystės“, žinomai atlikėjai buvo išpranašauta, kad netrukus į jos sąskaitą tarsi iš dangaus nukris krūva pinigų. L. Kazlauskienė neslėpė, kad į tai žiūri kaip į pramogą, tačiau jau visai netrukus ji buvo priversta pakeisti savo nuomonę, nes garsios būrėjos pranašystė ėmė ir išsipildė.

„Per artimiausius dvejus metus pas jus ateis dideli pinigai. Jums jie sugrįš tarsi sėkmė, o kortos rodo, kad piniginė sėkmė jus lydės net ateinančius 22 mėnesius“, – Livetai sakė garsiausia Lietuvos būrėja V. Budraitytė, žiūrėdama į Lietuvos estrados žvaigždei iškritusias kortas.

Atlikėjai dvejų metų laukti nereikėjo, pranašystė išsipildė po kelių dienų. L. Kazlauskienė pranešė apie džiugią žinią – loterijoje ji laimėjo didžiulę pinigų sumą. Aplankius sėkmei, atlikėja neslėpė džiaugsmo bei dėkingumo Vaivai ir stebėjosi, kad taip greitai pradėjo pildytis jos išpranašauti dalykai.

Ką dar garsioji būrėja išpranašaus Livetai Kazlauskienei? Apie kokią grėsmę ją perspės? Viską sužinokite jau šį ketvirtadienio vakarą, įsijungę mistinės realybės dokumentikos laidą „Vaivos pranašystės“ per „Lietuvos ryto“ TV.