„Didžiojo magijos šou“ premjera: šimtametis Hudinio triukas ir diržais supančiota „Mis Lietuva“
Parašė Zaliukas· September 25 2015 12:00:04
Jau rytoj, šeštadienį, 19.30 val. TV3 eteryje – įspūdingo projekto „Didysis magijos šou“ premjera. Pirmoje laidoje žiūrovų lauks ne tik aikčioti priversiantys magų pasirodymai, žaisminga ir koketiška nauja vedėjų pora, šmaikštūs komisijos komentarai, bet ir diržais supančiota komisijos narė – „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Projekto kūrėjai pildo savo pažadus – magijos šiame projekte bus labai daug. Jau pačioje laidos pradžioje projekto vedėjai Vaida Skaisgirė ir Andrius Rožickas pateks į magijos verpetą – į sceną jie neįeis, o padedami „Di Archy“ artistų magiškai išlys... iš dėžės.

A. Rožickas džiaugsis itin artimu kontaktu su savo naująja partnere, o V. Skaisgirė paskubės pridurti, jog šiam „reikėtų pirštis po to, kas ten, dėžėje, įvyko“.

„Pirmoje laidoje žiūrovai išvys itin skirtingus magiškus pasirodymus. Vienas įspūdingiausių – projekto dalyvio Nicholo Kin atlikamas šimto metų senumo Hudinio triukas. Magas kabėdamas, žemyn galva stengsis išsilaisvinti iš tramdomųjų marškinių“, – intriguoja projekto prodiuseris Dominykas Kubilius.

Tai pavojingas ir verčiantis aikčioti iš nuostabos triukas. Kodėl po filmavimo iliuzionistui teko kreiptis į medikus? Ir kam iš komisijos narių neįtiko triukas?

„Premjeroje visus aikčioti iš nuostabos privers ir garsusis ukrainietis magas Mr. Fox. Tarptautinio masto iliuzionistas žiūrovus nustebins išskirtiniu triuku su paukščiais“, – intriguoja D. Kubilius.

Be įtampą keliančių triukų, projekto premjeroje netrūks ir pikantiškų vaizdų. Kauno Muzikinio teatro salėje komisijos narė, tituluota gražuolė R. E. Mazurevičiūtė bus supančiota tramdomaisiais marškiniais ir perjuosta diržu tarp kojų.

„Didysis magijos šou“ atskleis visas magijos spalvas – žiūrovai išvys ir scenos magijos, ir mikromagijos, ir kitų magijos rūšių triukus, kurie padovanos pačių įvairiausių emocijų – nuo didžiulės nuostabos ir nevaldomo juoko iki tikros baimės. Projekte dalyvaujantys iliuzionistai parodys tai, ko dar tikrai nematėme“, – pasakoja D. Kubilius.

Prodiuserių kompanijų „Tym Drym“ ir „All screens“ kuriamame projekte dėl didžiojo mago titulo ir įspūdingo piniginio prizo susikaus šeši geriausi Lietuvos ir užsienio šalių magai: lietuviai Algimantas Frankonis, Mario Tarasini, Nicholas Kin, Antonas Lavrentjevas bei iš užsienio šalių atvykę Jurijus Gavrilovas ir Mr. Fox.

Kiekvienoje laidoje savo aukščiausio įvertinimo ženklą – pikų tūzą – komisija skirs vienam iš projekto dalyvių, o nugalėtoją finale rinks tik TV3 televizijos žiūrovai.

Pirmoji emocingo, didingo ir nenuspėjamo „Didžiojo magijos šou“ laida – jau rytoj, 19.30 val. per TV3.

„Didysis magijos šou“ – nuo rugsėjo 26 dienos šeštadieniais 19.30 val. per TV3!