K. Stungytei – gundančios šokėjos vaidmuo
Parašė Zaliukas· September 29 2015 14:19:52
TV3 televizijos seriale „Bruto ir Neto“ vaidina žinomiausi Lietuvos aktoriai. Didžioji dauguma serialo herojų – vyrai, tačiau išskirtinius vaidmenis čia atlieka ir talentingos aktorės. Epizodinį vaidmenį seriale sukūrė ir ypatingai dailios išvaizdos aktorė Karina Stungytė.

Karina šypsosi: „Nors ir labai nedidukas, mano vaidmuo seriale, kaip visada – beprotiškas!“

Vaidinusi tokiuose televizijos serialuose kaip „Be namų“, „Moterys meluoja geriau“ bei trilogijoje „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“, K. Stungytė pasirodys ir didelio žiūrovų dėmesio sulaukusioje kriminalinėje komedijoje „Bruto ir Neto“.

„Aš vaidinu striptizo šokėją, kuriai iš pradžių rūpi tik pinigai, tačiau susipažinusi su Bruto ir Neto ji pasikeičia“, – apie naująjį vaidmenį pasakoja aktorė.

K. Stungytės įkūnijama šokėja – seksuali, tačiau labai subtili ir elegantiška. Ji pasakoja, kad rūbus personažui rinkosi kartu su serialo kostiumų dailininke, kurios skoniu pasitiki jau ilgą laiką.

„Smagu dirbti su komanda, kurią pažįstu jau labai seniai ir ja pasitikiu, todėl net ir filmuojantis nejaučiau jokio nejaukumo“, – pasakoja šokėja trumpam tapusi aktorė.

Jau seniai sklando gandai apie itin linksmą atmosferą „Bruto ir Neto“ filmavimo aikštelėje, ypatingai dirbant su pagrindiniais aktoriais – Jonu Griciumi ir Šarūnu Banevičiumi. Karina pritaria: „Nors filmuotis teko nedaug, juoko su jais dviem buvo per akis. Nepamenu, kada filmavimo aikštelėje tiek juokiausi... Jonas ir Šarūnas – fantastiški aktoriai“.

Karinos įkūnijami personažai dažnai būna intriguojantys, klastingi ir seksualūs. Ar ji nebijo piktų žmonių apkalbų – ypatingai tų, kuriems aktorių atskirti nuo jo vaidinamo personažo yra sunkiai įveikiama užduotis? „Apkalbos, ačiū Dievui, mano ausų nepasiekia. O jei ir pasiekia, stengiuosi į jas nereaguoti, – sako ji. – Labiau vertinu režisieriaus pastabas apie savo vaidybą“.

Serialas „Bruto ir Neto“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 per TV3!