Kauno centre pradingo gražuolių apsuptas milijonieriaus U. Kiguolio „Ferrari“?
Parašė Zaliukas· October 02 2015 14:05:58
Itin sėkmingai eteryje debiutavusi TV3 premjera „Didysis magijos šou“, prie televizorių ekranų prikausčiusi beveik pusę milijono žiūrovų, nežada sustoti stebinti neįtikėtinais triukais. Šį šeštadienį 19.30 val. ir vėl laukia daugybė įspūdingų, itin skirtingų magijos pasirodymų. Žiūrovų laukia ir neįtikėtinas triukas su prabangiu „Ferrari“ automobiliu, priklausančiu milijonieriui Ugniui Kiguoliui.

„Labai džiaugiamės, kad pirmoji projekto laida taip sudomino žmones ir nepaliko abejingų. Gerbiame savo žiūrovus, todėl ir toliau kiekvienoje laidoje rodysime pačius įvairiausius, žadą atimančius ir dėmesį prikaustančius magiškus pasirodymus“, – sako „Didžiojo magijos šou“ prodiuseris Dominykas Kubilius.

„Ukrainietis magas Mr. Fox nusprendė padaryti Lietuvoje dar nematytą triuką, kuriame figūruos įspūdingas verslininko U. Kiguolio „Ferrari“ markės automobilis ir... bikinius vilkinčios gražuolės. Ar U. Kiguolio prabangi mašina buvo tiesiog pradanginta pačiame Kauno centre? O gal priešingai – atsirado tiesiog iš niekur? TV3 žiūrovai tai sužinos jau šį šeštadienį“, – intriguoja prodiuseris.

Projekto kūrėjai prasitaria: kai įspūdingo triuko vaizdo įrašas buvo parodytas „Didžiojo magijos šou“ komisijai, nuvilnijo skirtingų reakcijų banga. Vienam komisijos nariui kilo klausimas: gal tai ne magija, o vaizdo montažo stebuklas? Skeptišką nuomonę išgirdęs Mr. Fox nesuglumo ir pasiūlė triuką pakartoti čia pat, Kauno muzikinio teatro salėje.

Koka automobilis atsirado scenoje tiesiai prieš komisijos narių ir pilnos žiūrovų salės akis, bus galima išvysti antrojoje „Didžiojo magijos šou“ laidoje šį šeštadienį, 19.30 val. Magiško triuko baigtis salėje sukels ne tik juoką, bet ir audringus plojimus.

Iš Ukrainos kilęs, šiuo metu Latvijoje gyvenantis Mr. Fox gali nustebinti įvairių magijos rūšių triukais, tačiau prisipažįsta, kad jam pačiam ypatingiausi triukai yra tie, kuriuose jis dirba su paukščiais. Magija įvyksta tada, kai iš mažytės skarelės išskrenda net penki balandžiai.

„Per dešimtmetį darbo su paukščiais, išmokau perprasti jų nuotaikas. Su jais reikia elgtis kaip su žmonėmis – pasiklabėti, padrąsinti, paskatinti. Tada ir scenoje su jais „susitarti“ pavyksta lengvai“, – pasakoja Mr. Fox.

Kad Mr. Fox, kurio tikrasis vardas yra Sergėjus Stupakovas, kelias yra magija, vaikinas suprato dar būdamas vaikas, kai per televizorių išvydo tuo metu garsaus mago Arutyun‘o Akopyan‘o pasirodymą. Scenos mokslus krimtęs Amerikoje, vėliau dirbęs Kinijoje, Mr. Fox yra ne vieno tarptautinio magijos konkurso nugalėtojas. Todėl ir „Didžiojo magijos šou“ žiūrovus prižada nustebinti ir niekada nebūti toks pats.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!