Tituluota gražuolė R. E. Mazurevičiūtė sugrįžo į šokių aikštelę
Parašė Zaliukas· October 10 2015 17:49:11
Jau rytoj, šeštadienį, 19.30 val., TV3 televizijos projekte „Didysis magijos šou“ žiūrovus stebins geriausių magų pasirodymai ir žavės komisijos narių – „Mis Lietuva 2013“ Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir magų dueto „DiArchy“ – bendras pasirodymas.

Projekto komisijos narė, tituluota gražuolė R. E. Mazurevičiūtė ne tik vertins projekto dalyvius, bet ir atidengdama nepriekaištingas savo kūno linijas aistringu rumbos ritmu suksis ant scenos.

„Tai bus dar viena proga prisiminti šokius ir sudalyvauti šiame projekte ne tik kaip komisijos narei, bet ir kaip ir šokėjai. Labai smagu, kad su partneriu Vytautu Viluckiu vėl galėjome pasirodyti kartu“, – sako TV3 projekte „Šok su manimi“ dalyvavusi Rūta.

Komisijos narės kėdė merginai – naujas amplua, todėl ji prisipažįsta, kad visiems dalyviams kol kas stengiasi būti švelni. „Man tai nauji pojūčiai ir tikras išbandymas būti šalia tokių televizijos grandų, kaip Arūnas Valinskas ir Vitalijus Cololo. Kadangi esu dalyvavusi projektuose, kuriuose mane pačią vertino komisija, puikiai suprantu, kaip jaučiasi magiškojo šou dalyviai. Stengiuosi juos suprasti, palaikyti net ir tada, kai jiems ne viskas pavyksta idealiai“.

„Didžiojo magijos šou“ trečioje laidoje – ir kvapą gniaužiantys pasirodymai, ir komiški triukai. Magas Antonas Lavrentjevas scenoje užsimos pavirsti... paukščiu. Į pagalbą pasikvietęs R. E. Mazurevičiūtę, jis demonstruos neįtikėtinus triukus su kortomis. Kaip jam pavyks vos per kelias akimirkas virsti balandžiu?

Kaskart stebinantis ukrainietis scenos magas Mr. Fox ir šį kartą nepaliks abejingų. Paukščius iškeitęs į dailią merginą, Mr. Fox ją uždarys dėžėje ir... dėžę susmaigstys aštriais durklais. „Kur kraujas?“ – pusiau rimtai, pusiau su šypsena susižavėjęs klaus V. Cololo.

Projekte, kuriame nuostabą keičia juokas ir neapsieinama be žaismingų komisijos komentarų, šį šeštadienį komisijos nariai nebus tokie palankūs dalyviams, kaip iki šiol. Po išgirstų negailestingų pastabų charizmatiškasis magas Algimantas Frankonis, nesislėpdamas nuo filmavimo kamerų, lies emocijas bei ašaras.

Kokius triukus parodys mentalistas Nicholas Kin, linksmasis magas Mario Tarasini ir miklusis gatvės magas Jurijus Gavrilovas, TV3 žiūrovai pamatys jau rytoj, šeštadienį, 19.30 val.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!