M. Mikutavičius: „Kartu su G. Rusyte prisidėsime prie gražių dalykų“
Parašė Zaliukas· October 29 2015 23:24:06
Dainininkas Marijus Mikutavičius, kaip turbūt ir kiekvienas vyras, yra neabejingas modelio Giedrės Rusytės grožiui. Du žinomus žmones sieja sena draugystė, o šįkart talentingų ir žavių žmonių duetą suvienys kilnus tikslas – Marijus ir Giedrė diriguos šeštadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3 transliuojamam penktajam grandioziniam UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“.

M. Mikutavičiaus ir UNICEF draugystė – užsimezgusi iš anksčiau: jam pačiam teko įsijausti į UNICEF organizacijos globojamų pasaulio piliečių kasdienybę ir dalyvauti pirmojoje misijoje Kambodžoje. Tada svetur patirtos emocijos pakeitė jo iki tol turėtą skeptišką nuomonę.

„Be visų mūsų finansinės paramos, vos kelių eurų, vaikų mirtingumas niekada nesumažės, o vaizdai, atvykėliams draskantys širdį, ir toliau bus vietinių kasdienybė. Niekada nepamiršiu kraupaus reginio, kaip tymų išmargintomis rankomis mergaitė su medine valtele iriasi tikrinti tinklų“, – prisiminė M. Mikutavičius.

Pasak dainininko, labai gerai, kad, užuot susitaikius su esama padėtimi, yra bandoma keisti situaciją. „Neabejoju, kad jei UNICEF neegzistuotų, pasaulyje būtų kur kas mažiau laimingų žmonių, – įsitikinęs M. Mikutavičius. – Kartu su G. Rusyte prisidėsime prie gražių dalykų, kurie bendromis pastangomis duoda reikšmingų rezultatų.“

G. Rusytė dėl kilnaus tikslo prisidėti prie UNICEF šou – jau šeštadienį tiesioginiame TV3 eteryje pristatyti šių metų misijos dalyvių patirtis, palieka svarbius reikalus Paryžiuje ir skrenda tiesiai į renginį.

„Nors esame maža valstybė, sugebame matyti daugiau savo nosies ir tuo derėtų didžiuotis. Todėl man didžiulė garbė, kad galiu skatinti žmones prisidėti prie gražios akcijos ir pačiai tapti jos dalimi. Tad jau dabar kviečiu paaukoti likimo nuskriaustiems Mozambiko vaikams: skambinant trumpuoju numeriu 1891 (1,45 €), išgelbėsite vieno vaiko gyvybę, skambindami 1892 (2,90 €) – dviejų vaikų gyvybes“, – kviečia modelis.

Unikaliame šou, kurio tiesioginę transliaciją TV3 žiūrovai išvys jau šį šeštadienį, spalio 31 d., 19.30 val., laukia nepakartojami misijos dalyvių – dainininko Merūno Vitulskio ir UNICEF Geros valios ambasadorės Virginijos Kochanksytės pasakojimai apie nuotykius ir jaudinančias patirtis Mozambike. Šou pasirodys ir gausybė scenos žvaigždžių, specialiai šiam paramos koncertui ruošiančių premjerines dainas ir šviesius pasirodymus. Tai dainininkai Saulius Prūsaitis, Mantas Jankavičius, Erica Jennings, Monika Linkytė, Ieva Narkutė, grupės „Pop ladies“, „Biplan“, choras „Ąžuoliukas“, žinomiausi aktoriai bei humoro meistrai Kristina Kazlauskaitė, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Ramūnas Šimukauskas ir kiti.

Apie UNICEF

UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais dirbdama 190 šalių ir teritorijų, organizacija šį įsipareigojimą stengiasi paversti realybe. Ypatingas dėmesys skiriamas labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams – kad pagalba pasiektų juos visus ir visur.

Apie misiją „Už kiekvieną vaiką“

UNICEF projektą „Už kiekvieną vaiką“ globoja J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Misija Mozambike – tai penktasis UNICEF ir TV3 bendradarbiavimo vaisius, skirtas pasaulio vaikams.

Jo kulminacija įvyks spalio 31 d. 19.30 val. TV3 tiesioginiame eteryje nuskambėsiančiame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Vakaro metu žiūrovai išvys ne tik įsimintinas akimirkas iš Merūno Vitlulskio bei Virginijos Kochanksytės viešnagės Mozambike, bet ir stebės Lietuvos ir užsienio žvaigždžių pasirodymus.

Per ketverius metus UNICEF organizuojamose misijose: Kambodžoje, Siera Leonėje Tanzanijoje ir Haityje, dalyvavo tokie žinomi žmonės: dainininkas M. Mikutavičius, aktorė Jurgita Jurkutė – Širvaitė, olimpiniai vice čempionai kanojininkas Jevgenijus Šuklinas ir boksininkas Evaldas Petrauskas, žurnalistė, TV laidų vedėja Beata Nicholson, aktoriai Virginija Kochanskytė ir Giedrius Savickas, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.