Ekstremalus A. Lavrentjevo gyvenimo būdas: magas atsidūrė po vilkiko ratais
Parašė Zaliukas· November 04 2015 15:27:54
Neseniai Kauno Dariaus ir Girėno aerodromą sudrebino kvapą gniaužiantis reginys. TV3 projekto „Didysis magijos šou“ dalyvis, iliuzionistas Antonas Lavrentjevas atliko itin pavojingą triuką: įsibėgėjęs krovininis automobilis dideliu greičiu lėkė tiesiai į... ant kėdės sėdintį magą, o šis nepatyrė nė menkiausio sužalojimo! Savo gebėjimais pribloškiantis ir tikėti stebuklais priverčiantis magas šį šeštadienį, 19.30 val. žiūrovus privers sulaikyti kvapą.

TV3 žiūrovai išvys kaip aerodromo tako viduryje ant kedės įsitaisęs magas laukia, kol jį nublokš dideliu greičiu važiuojantis vilkikas.

„Pasiruošimo tokiam triukui reikia kaip ir bet kokiam kitam – ar su kortomis, ar monetomis – nes tenka viską apgalvoti: kas gali nutikti, kaip padaryti, kad žiūrovui atrodytų gražiai ir įdomiai. Žinoma, šiuo atveju – daug didesnė atsakomybė, nes vietoje monetos ar kortų kaladės yra krovininis automobilis. Atlikus kažką klaidingai, gali smarkiai nukentėti...“ – atvirai sako A. Lavrentjevas.

Paklaustas, kaip jo mama ar antroji pusė reaguoja į tokius gyvybei pavojingus triukus, Antonas atskleidė, kad jos nieko apie tai nežino. Šeimos moterys kvapą gniaužiantį Antono triuką pirmą kartą pamatys kartu su TV3 žiūrovais – per televizorių.

„Iš visos mano šeimos tik aš ir mano tėvas, kuris man ir padėjo pasiruošti šiam triukui, žino, kad aš jį atliksiu. Galiu pridurti, jog moterų panika šioje situacijoje nėra didžiulis pagalbininkas“, – juokdamasis pripažino Antonas.

Projekte „Didysis magijos šou“ jau daugiau nei mėnesį verda tikros, įspūdingos magijos profesionalų kovos, kuriose, norint laimėti, reikia parodyti kuo įspūdingesnį talentą. A. Lavrentjevas sako, kad jis puikiai supranta, kokia magija turi būti rodoma per televiziją, kad stebintų žiūrovą.

„Noriu parodyti tokius triukus, kad žmonės kalbėtų ir stebėtųsi. Pavyzdžiui, paprastą mikro magijos triuką aš galiu nufilmuoti su draugais mobiliuoju telefonu ir platinti socialiniuose tinkluose – juk tam nereikia specialių galimybių. O projektas „Didysis magijos šou“ suteikė ne tik progą, bet ir techniką, filmavimo aikštelę“, – džiaugiasi iliuzionistas.
Tiesa, A. Lavrentjevas TV3 projekte jau spėjo pasižymėti ne tik įspūdingais triukais, bet ir kandžiais pasisakymais apie kitus projekto dalyvius. „Niekada nenorėjau akcentuoti, jog man kažkas nepatinka, tačiau projektui įsibėgėjus, atsiradus įtampai, kartais pasakai tai, ko nenori“, – nenoriai šia tema šnekėjo magas.

Tiesa, jo nuomone, yra daug svarbesnių dalykų nei intrigos: „Svarbiausia laikytis „iliuzionistų kodekso“ – neatskleisti triukų paslapčių, treniruotis ir, svarbiausia, gerbti žiūrovą“.

Ar atliekant gyvybei pavojinga triuką Antonui neprireikė visada netoliese budinčios greitosios pagalbos? Ar viskas magui pavyks taip, kaip planuota?

Be įspūdingo Antono triuko šeštadienį 19.30 val. TV3 žiūrovų laukia ir kitų penkių dalyvių kvapą gniaužiantys pasirodymai, tačiau bene labiausiai intriguojančios akimirkos artėjančioje laidoje – mago Nicholo Kin eksperimentas „Sustingęs laike“. Projekto dalyvis sieks Baltijos šalių rekordo, o jo eksperimentas nuo pirmos iki paskutinės akimirkos bus transliuojamas tiesiogiai naujienų ir pramogų portale tv3.lt.

N. Kin lapkričio 7 dieną ant žadą atimančios grėsmingos 12 metrų aukščio konstrukcijos mėgins sustingęs išbūti net 12 valandų. Tai bus neeilinių žmogaus galimybių bei ištvermės patikrinimas itin ekstremaliomis sąlygomis. Baltijos šalyse dar niekam nepavyko to pasiekti.

Mentalistą įkvėpė pasaulinio garso magas Davidas Blaine‘as. 2002 metais šis JAV iliuzionistas itin sėkmingai atliko tokio pat tipo triuką „Vertigo“. Kaip tik šio profesionalo garbei N. Kin ir skirs savo eksperimentą.

Tapti rekordo siekimo liudininkais gali tapti kiekvienas. Eksperimentas bus atliekamas jau šį šeštadienį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, prie akvariumo. Neeilinį įvykį ištisas dvylika valandų tiesiogiai transliuos tv3.lt.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!