„TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė – naujame amplua
Parašė Zaliukas· November 30 2015 15:21:52
TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė šį kartą neapsirengė raudono kostiumo: pasipuošusi kuklia, tačiau elegantiška suknele ji pirmą kartą pasisveikino su žiūrovais iš didžiosios „TV Pagalbos“ studijos.

„Nebuvo dvejonių, kad nesugebėsiu ar nemokėsiu, pasitikėjau savimi ir stengiausi kaip įmanydama“, - pasakojo G. Stiklickienė.

„Prisipažinsiu, mano didžiausia svajonė visuomet buvo pokalbių laidos vedėjos pozicija. Tačiau streso visgi buvo, nes apie tai, kad tapsiu vedėja, nors ir trumpam, sužinojau likus mažai laiko iki filmavimo“, - pasakojo „gelbėtoja“.

Gerda socialinės dokumentikos laidose turi didžiulę patirtį – septynerius metus žavi moteris nenuilstamai klausosi žmonių problemų ir bando jas išspręsti. Raudonu kostiumu G. Stiklickienė pasipuošė prieš trejus metus.

„Dabar jau galiu palyginti: nepatikėsite, tačiau važinėti po Lietuvą ir gelbėti žmones yra sunkiau negu dirbti studijoje. Kita vertus, scenoje žmogų sudėtingiau prakabinti. Namų aplinkoje jis jaučiasi drąsiau, o studijoje sunkiau emociją išgauti, prisibelsti į širdį, išgirsti, kas iš tiesų sunkina jo gyvenimą“, - atvirauja G. Stiklickienė.

Gelbėtojai labai patiko vedėjos kėdė, juolab, kad ji čia buvo ne viena, o kartu su laidos ekspertais – dainininke Liveta Kazlauskiene ir klinikiniu psichologu Andriumi Kaluginu.

„Jie man labai pagelbėjo. Kiekvienas savo srities žinovas. Andrius kalbėjo tuomet, kur jo žodžio ir išvadų labiausiai reikėjo, tiesiog žavu, kaip jis sugeba atverti žmogui akis. Livetos pamokslai iš jos pačios patirties taip pat labai reikalingi ir svarbūs“, - pastebėjo G. Stiklickienė.

Kaip sekėsi Gerdai naujajame amplua? Apie ką ji kalbėjo su nelaimių prispaustaist laidos herojais ir kokią didžiulę dovaną įteikė penkiametei mergaitei, sergančiai vėžiu - sužinosite jau netrukus.

G. Stiklickienės kaip vedėjos debiutas – jau ŠIANDIEN 16.30 val. per TV3.