Striptizo šokėjos išpažintis: „Jeigu klientas pasiūlo pinigų, merginos išpildo norus“
Parašė Zaliukas· December 03 2015 16:44:00
23 metų striptizo šokėja Estela šią pavakarę 17.15 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ atskleis striptizo klubų užkulisius. Anot merginos, klientas, atėjęs į striptizo klubą, gali gauti viską: „Neseniai išėjau iš naktinio klubo, nes nebegalėjau žiūrėti, kaip ten viskas vyksta, nes merginos tuščios, kiauros“.

Estela dirbo naktiniame klube padavėja, kadangi pinigai buvo maži, o ji – išraiškinga mergina, šeimininkas pasiūlė dirbti „topless“ šokėja (šokama aplink stulpą nuoga krūtine), tačiau po kurio laiko mergina pamatė, kad geriausiai uždirba striptizo šokėjos, todėl nusprendė pabandyti ir ji.

Estela laidoje prisimins, kad ji kitų merginų buvo vadinama keistuole, man ji medituodavo, mėgdavo pabūti viena. Mergina sako, kad Lietuvoje striptizo šokėjos labiausiai dėmesį rodo užsieniečiams, mat jie turi pinigų, lietuviams merginų paslaugos sunkiai įperkamos.

Vilnietė prasitars, kad striptizo klubuose jau tapo norma teikti ir sekso paslaugas. Mergina sako, kad jeigu klientas pasiūlo pinigų asmeniškai – tuomet šokėjos išpildo visus norus, nors apie tai kalbėti Lietuvoje merginos nedrįsta.

Dar viena paslauga, apie kurią kalbės Estela – „džakuzi“, kur surengiamas lesbiečių šou, tačiau pašnekovė priduria – ne vulgarų, minimalų, kuomet su vyrais didelėje vonioje būna 2 – 3 nuogos merginos.

Kita laidos dalyvė – Deimantė, internete žinoma kaip Deimantutė Gražuoliukė. Mergina dirba Vokietijoje „go-go“ šokėja ir modeliu. Deimantės gyvenimas – kupinas įvairių dalykų. Visai neseniai apvogta mergina gavo pasiūlymą dirbti kosmetikos kompanijos „Shiseido“ veidu: „Esu modelis, kuriam pranašaujama sėkmė“.

Daug kas mano, kad Deimantė – transeksualas, tačiau ji pati tai neigia bei priduria, kad užsienyje ji yra vertinama. Visai neseniai ji grįžo iš Milano, kur dirbo su žymiais dizaineriais: „Pavardžių nesakysiu, bet jie populiarūs Holivude“.

Visas merginų istorijas žiūrėkite šiandien laidoje „Yra, kaip yra“, 17 val. 15 min. per LNK.