Paaiškėjo pirmoji „Žvaigždžių duetų“ dalyvė – uždainuos Beata Nicholson
Parašė Zaliukas· December 08 2015 15:46:31
Lig šiol po devyniais užraktais slėptas sugrįžtančio LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvių sąrašas pradeda aiškėti. Vos pasklidus naujienai apie legendinio projekto sugrįžimą, kūrybinė grupė atskleidė tik tiek, kad šįmet dalyvauti sutiko net tokios įžymybės, kurių anksčiau prisikalbinti nepavykdavo. Šįmet „Žvaigždžių duetų“ scenoje išvysime visos Lietuvos mylimus žymius žmones, kurie, nors ir paskendę begalėje darbų, sutiko pasinerti į muzikinę avantiūrą.

Siekdami įrodyti, kad skambūs žodžiai parinkti neveltui, „Žvaigždžių duetų“ kūrėjai šovė stiprų pirmą kozirį – pirmoji projekto dalyvė šįmet bus kulinarė, knygų autorė bei verslininkė Beata Nicholson. Ji pripažįsta, kad laiko stoka ir buvo pagrindinė baimė, dėl kurios ji pasiūlymą priėmė ne iš karto.

„Taip, įkalbinėti mane reikėjo. Tik sulaukusi pasiūlymo, aišku, pajutau tam tikrą jaudulį, bet iš tikrųjų aš dvejojau tik dėl savo laiko. Darbo čia įdėti reiks nemažai, todėl nors ir norėjau, bet kartu ir bijojau, ar sugebėsiu. Tačiau žiūriu į tai kaip į nuotykį – nors mano gyvenimas ir yra turtingas įvykių, reikalų, tačiau tai bus naujas iššūkis man pačiai. Manau, kad „Žvaigždžių duetai“ bus pramoga ne tik žiūrovams, bet ir patiems projekto dalyviams“, - atviravo B. Nicholson.

Žymi kulinarė atskleidė, kad dainavimas jai – anaiptol ne svetimas. „Aš dainuoju nuo mažens – dainavau dar darželyje, vėliau – mokyklos ansamblyje ir chore, baigiau ir muzikos mokyklą. Galbūt niekada neturėjau ambicijų ir svajonių tapti dainininke, tačiau man tikrai labai patinka dainuoti“, - kalbėjo B. Nicholson.„Dainuoju net filmuodama savo laidas, ar tiesiog kai pavargstu – dainamane įkvepia, duoda man energijos“, - pridūrė moteris.

Kaip į tokį moters sprendimą reagavo šeima? „Žinoma, su šeima pasitariau iš karto. Mano vyras atsakė, kad jei tikrai to noriu – tada turėčiau dainuoti, tačiau tiesą sakant, jis nemano, kad esu gera dainininkė“, - pradėjo juoktis B. Nicholson.

„O mano vaikai turbūt yra tokios amžiaus ribos, kai jiems kai kurie mano sprendimai gali atrodyti maždaug: „Mama, na, rimtai?“ – vaizdingai pervertusi akimis, smagiai savo vaikų reakciją apibūdino B. Nicholson.
Vis dėlto B. Nicholson, sutikusi tapti grandiozinio LNK projekto dalimi, pripažino jaučianti ir jaudulį. „Aš iš tikrųjų labai jaudinuos! Juk nežinau, kaip jausiuosi scenoje, kai reikės dainuoti gyvai, visa tai man dar nepažinta. Be to, nemanau, kad mano balsas yra koks nors stebuklingas, tačiau aš tiesiog tikiu dainavimo galia. Net norėčiau, kad išpopuliarėtų kokie nors dainavimo vakarėliai!” – šypsojosi B. Nicholson.