Aktorė V. Lisikaitė nesigėdija pasisiūlyti filmų ir serialų kūrėjams
Parašė Zaliukas· December 14 2015 14:43:34
Jaunosios kartos Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorė Vaida Lisikaitė televizijoje rodosi jau ne vienerius metus. Aktorė pripažįsta – jai neretai tenka įkūnyti kaprizingą ir įnoringą lengvabūdę ar stereotipinę blondinę. Įsimintinos įšvaizdos mergina jau antrąjį sezoną komiškame TV3 seriale „Rezidentai“ kuria plepios, ir šiek tiek lengvabūdiškos seselės vaidmenį.

Vaida prisipažįsta, kad būtent išskirtiniai jos išvaizdos bruožai – šviesūs plaukai, putlios lūpos ir išraiškingos didelės akys – lemia, jog režisieriai ir prodiuseriai merginą dažniausiai mato stereotipinės blondinės ar įnoringos lengvabūdės vaidmenyse: „Mano išvaizda piešia tokį piešinį. Dažniausiai būna, kad žmonės galvoja, jog aš tokia esu ir tikrovėje. Tačiau artimiau susipažinę supranta, kad aš visai kitokia“.

Serialo „Rezidentai“ filmavimo aikštelėje ji pluša su visiems gerai pažįstamais kolegomis – Džiugu Siaurusaičiu, Ramūnu Rudoku, Daiva Rudokaite, Andriumi Bialobžeskiu ir kitais.

„Mano Julytė – gal šiek tiek lengvabūdė, smalsi, pleputė, jai viskas labai įdomu. Ji tokia rožinė. Iš „Rezidentų“ mane būtent ir įsimena dėl rožinės aprangos, – apie savo heroję – seselę Julytę pasakoja aktorė ir juokdamasi priduria, kad realiame gyvenime išvengti rožinio etapo jai taip pat nepavyko. – Mano gyvenime irgi buvo rožinis etapas. Nuo vaikystės iki pat studijų laikų mėgau šią spalvą“.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bakalauro bei magistratūros vaidybos studijas baigusi aktorė televizijoje išgarsėjo prieš kelerius metus. V. Lisikaitė yra nusifilmavusi trumpo metro filme „Aš tave žinau“, Mykolo Vildžiūno juostoje „Nesamas laikas“, prodiuserių kompanijos „Videometra“ kuriamuose serialuose.

Aktorė pasakoja, kad jau vaikystėje ji buvo ryški, padykusi ir pamaiva, tad nuo mažens visi ją stūmė į sceną: „Aš visą laiką svajojau tapti aktore. Tik juokingiausia, kad vaikystėje aš nevaidindavau, nes tiesiog bijodavau, nors buvau tikra pamaiva“.

Vaida prisipažįsta, kad ji ne iš tų aktorių, kurios sėdi ir laukia vaidmenų. Už patikusį vaidmenį pakovoti ji nebijo. „Jau visi žino, kad kai man paskambina ir pasiūlo vaidmenį, aš visuomet paprašau – jei netikčiau siūlomam vaidmeniui, kad man leistų pabandyti ir kitus. Prašau ir reikalauju: „Jei šito vaidmens negausiu, tai noriu kito“. Aš nenoriu laukti ir sėdėti, todėl nebijau ir nesigėdiju paklausti, ar nėra vaidmenų, nes aš noriu vaidinti“, – šypsodamasi atviravo aktorė.

Paklausta, ar mėgsta dėmesį, V. Lisikaitė nekoketuoja ir atvirai prisipažįsta, kad dėmesį mėgsta visi aktoriai. Tokia yra ir ji. Tačiau mergina džiaugiasi, kad kol kas ji susilaukia tik gerų atsiliepimų.

Lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3!