Televizijos žvaigždėms – apdovanojimų ceremonija, kuriai diriguos A. Rožickas
Parašė Zaliukas· December 14 2015 14:46:15
Apdovanojimų tradicija klesti kone visame vakarų pasaulyje. Žinomiausi jų – talentingiausiems kino kūrėjams skirti „Oskarai“. TV3 žiūrovai jau greitai bus pamaloninti nauja apdovanojimų versija – precedentų šalyje dar neturinčia ekrano žvaigždžių apdovanojimų ceremonija „TV3 Ouskarai“. Šią ypatingą, šventišką ir šmaikščią ceremoniją vesti patikėta ne kam kitam, o aštrialiežuviui Andriui Rožickui.

„Apdovanojimai anokia naujiena pramogų pasaulyje. Jie kaskart ant scenos suburia galybę išsipusčiusių dalyvių ir gerbiamų kritikų prie televizijos ekranų. Žvaigždėms patinka liaupsės ir medaliai, o apdovanojimus iš didžiosios „O“ stebi visas pasaulis. Todėl sukūrėme naują progą mūsų šou pasaulio atstovams pasipuošti ir gauti ditirambų, žiūrovams – pasigerėti neįprastu reginiu“, – pasakoja išskirtinio renginio vedėjas.

Laimėjusiems televizijos veidams bus įteikta ir gana neįprasta statulėlė. „Teikti nusprendėme ne stovinčius „Oskarus“, o segti kabančius „Ouskarus“, nes mūsiškiai ir taip moka už save pastovėti“, – šmaikštavo renginio vedėjas ir scenaristas A. Rožickas.

Nuo kitų, žiūrovo akiai įprastų, apdovanojimų „TV3 Ouskarai“ skirsis ne tik apdovanojimų statulėlėmis, bet ir dar niekur neregėtu laimėtojų atrankos metodu. Iš nominuotųjų skirtingose kategorijose laureatus išrinks ne komisija ar akyli žiūrovai, o stebuklingas ratas. Todėl tikrojo laimėtojo niekas nežinos iki pat paskutinės akimirkos.

„Nugalėtojų paskelbimą nusprendėme atiduoti rato valiai todėl, kad niekas negalėtų pykti, jog kažkas laimėjo nepelnytai. Ratas – nepaperkamas“, – juokavo po pertraukos į aktyvų darbą įsiliejusi televizijos prodiuserė Laura Paukštė. Ji, kartu su prodiuserių kompanijomis „TymDrym“ ir „Videometra“, kūrė nepaprastą, pasiutusią ir linksmą apdovanojimų ceremoniją.

„Mūsų tikslas – ne tik apdovanoti televizijos veidus, bet ir padaryti tai su gero humoro ir saviironijos prieskoniu. Andrius buvo vienas scenarijaus autorių, o tai savaime garantuoja puikią ironijos dozę“, – tikino renginio prodiuserė.

A. Rožickas, savo ruožtu, paaiškino, apie ką išties yra šie apdovanojimai: „Praktiškai visos žvaigždės yra narcizai, todėl jiems reikia daug šviesos, dėmesio ir dovanų. Kartais pramogų pasaulyje užsiplieskia žvaigždžių karai, tačiau mes už taiką ir grožį, todėl ir apdovanojimų ceremonija – nerūpestinga ir spindinti. Šioje padūkusioje nuotaikoje apdovanojimai ir išvys ekrano šviesą“.

Žavingam ir kandžiam vedėjui eterio metu talkins žinoma pramogų pasaulio dama. Kol kas jos vardas laikomas paslaptyje.

„TV3 Ouskarai“ televizorių ekranuose jau greitai sumirgės ryškiausiomis spalvomis. Aštuoniose nominacijose varžysis kone 100 šalies televizijos žvaigždžių. Laukia ir specialiai apdovanojimams sukurti muzikiniai kūriniai. Juos atliks grupės „Pop Ladies“, „4 Roses“, Marijus Mikutavičius, Česlovas Gabalis, Irena Starošaitė ir kiti.

Ypatingi, staigmenų kupini „TV3 Ouskarai“ – jau greitai per TV3!