A. Kudabienė stebina savo įvaizdžiu: rožiniai apdarai ir blondiniški plaukai
Parašė Zaliukas· December 21 2015 22:51:05
Jau greitai TV3 eteryje pasirodysiantys precedento šalies televizijoje neturintys apdovanojimai „TV3 Ouskarai“ atims žadą net ir visko mačiusiems. Pokštai, kandūs vedėjo Andriaus Rožicko komentarai ir tikri stebuklai renginio scenoje. Ryškiausias jų tiesiogine prasme – juodą spalvą pamėgusios „Prieš Srovę“ vedėjos ir pretendentės į „Saldžiausios vedėjos“ titulą Audrės Kudabienės virsmas rožine blondine.

A. Kudabienė humoristinių apdovanojimų filmavimo metu išdrįso priimti iššūkį ir sau įprastą įvaizdį pakeisti ryškia rožine suknele, rožiniais aukštakulniais bei pečius siekiančių, šviesių plaukų peruku.

„Kaip ir visi žmonės aš turiu vidinio saldumo. Kartais ir aš būnu labai saldi. Kartais – labai rūgšti. Būnu ir bjauri, ir pikta. Nepaisant to, vis tiek kas dieną stengiesi būti saldesnis“, – apdovanojimų filmavime kalbėjo Audrė.

Išvydęs tokius kardinalius televizijos kolegės pokyčius „apšalęs“ liko ir renginio vedėjas, kandusis A. Rožickas. Iš pirmo žvilgsnio jis nepažino taip pasikeitusios Audrės.

„Audre, čia jūs? Balsas išduoda, kad čia esate jūs! Jūs tikrai galėtumėte naujajame TV3 sezone būtent taip saldžiai „sroventi““, – pokštavo jis, o į tokią repliką Audrė atsakė lakoniškai: „Gal galite atnešti veidrodį, aš noriu pasižiūrėti, kaip aš atrodau“.

Tiesa, tokie laidos vedėjos pokyčiai atėmė žadą ir scenos grandui, Marijui Mikutavičiui. „Audre, su tokiu peruku dar gali praeiti ir naktiniam klube“, – per dantį vedėją traukė M. Mikutavičius.

Audrė – viena iš pretendenčių, galinčių pelnyti žvilgantį televizijos TV3 „Ouskarą“ „Saldžiausios laidų vedėjos“ nominacijoje.

Saldžiausia vedėja pretenduoja tapti:

1. Renata Šakalytė
2. Zita Kelmickaitė
3. Audrė Kudabienė
4. Ieva Stasiulevičiūtė
5. Gerda Stiklickienė
6. Laima Kybartienė
7. Sandra Žutautienė
8. Eglė Skrolytė
9. Laura Imbrasienė
10. Aušra Tūbienė
11. Justė Arlauskaitė-Jazzu
12. Oprah Winfrey
13. Irūna Puzaraitė
14. Indrė Kavaliauskaitė
15. Sandra Daukšaitė-Petrulėnė
16. Ugnė Skonsmanaitė

Daugiau nominacijų bus paskelbta artimiausiu metu. „TV3 Ouskarai“ televizorių ekranuose jau greitai sumirgės ryškiausiomis spalvomis. Aštuoniose nominacijose varžysis kone 100 televizijos žvaigždžių. Laukia ir specialiai apdovanojimams sukurti muzikiniai kūriniai. Juos atliks grupės „Pop Ladies“, „4 Roses“, Marijus Mikutavičius, Česlovas Gabalis, Irena Starošaitė ir kiti.

Ypatingi, staigmenų kupini „TV3 Ouskarai“ – jau greitai per TV3!