Filmavimo aikštelėje – išbandymai L. Kalpokaitei: ant galvos krito ir dažų kibiras, ir šviestuvas
Parašė Zaliukas· January 13 2016 15:10:50
Jau pirmadienį, sausio 18 dieną, TV3 eteryje – premjera: aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“. Nuo šiol pirmadieniais 20.00 val. serialo kūrėjai su humoru žvelgs į daugiausiai dėmesio sulaukusias savaitės aktualijas. Politika, sportas, pramogų pasaulis – apkalbėtos bus visos temos.

Viena iš pagrindinių vaidmenų atlikėjų – puikiai visiems pažįstama aktorė Larisa Kalpokaitė. Seriale, kuriame bus vaizduojama tipinė lietuviška šeima, moteriai patikėtas pensininkės Janinos vaidmuo. L. Kalpokaitė seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ įkūnys buvusią bufeto darbuotoją, praradusią visus savo pinigus. Herojė gyvena bute, esančiame viename iš miegamųjų rajonų. Ten ji glaudžiasi kartu su savo dukra, dirbančia kirpėja (aktorė Aušra Štukytė) ir jos bedarbiu vyru (aktorius Nerijus Gadliauskas).

„Ne kartą teko vaidinti konfliktines situacijas, motinas, kurios labai myli savo dukrą, bet nemyli žento. Norime, kad seriale konfliktas būtų paslėptas giliau. Jokio primityvaus humoro, įžeidinėjimų, kvailų konfliktų, grubių žodžių. Viskas turi būti lengvo absurdo formoje“, – apie serialą pasakoja L. Kalpokaitė.

Jau filmuojant serialo anonsą vienai populiariausių aktorių Lietuvoje teko iškentėti nemenkus kūrybinės komandos išbandymus. Pirmiausia scenaristai sugalvojo ant L. Kalpokaitės galvos užpilti… kibirą dažų! Nors daugeliui moterų tai prilygtų tragedijai, aktorė to per daug nesureikšmina.

„Džiauguosi, kad dažai nebuvo skirti sienoms dažyti. Tai – maistinių dažų ir miltų mišinys. Išsiplovus galvą vandeniu miltai sušoko į gabalus... Teko po dušu praleisti beveik dvi valandas – tam, kad galėčiau tą jovalą išsišukuoti. Gerai, kad viskas gerai baigėsi“, – kančias, kurias patiria filmuodamasi, juokdamasi prisimena L. Kalpokaitė.

Dažais, išpiltais ant galvos, aktorės išbandymai nesibaigė. Jau kito filmavimo metu jai teko ištverti naują iššūkį – ant galvos užkritusį šviestuvą.

„Neįsivaizduoju, ką dar sugalvos serialo komanda. Aktorės profesija yra nuostabi tuo, kad tenka ištverti nemažai dalykų. Niekada neatsisakau prieš kameras atlikti režisieriaus prašymų. Filmuojamės šaltyje, verkiame kruvinomis ašaromis, kai labai karšta. Tada užpuola akių alergija... Nemokant plaukti reikėjo nardyti po vandeniu, teko kentėti užpiltą kečupą, miltus...“ – juokiasi aktorė.

TV3 aktualijų seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ pirmadieniais 20.00 val. netrūks absurdiškų situacijų ir verkti iš juoko priversiančių dialogų. Kiekvienoje serijoje žiūrovai išvys ir Lietuvos garsenybes, kurioms bus patikėtas svarbus vaidmuo.

Aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!