J. Liesis gavo intriguojantį vaidmenį komiškame televizijos seriale
Parašė Zaliukas· January 21 2016 16:36:18
Žiūrimiausios televizijos TV3 komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ ir toliau stebina savo žiūrovus kviestinių žvaigždžių pasirodymais. Serialo gerbėjai ekrane jau spėjo pamatyti magą Algimantą Frankonį, aktorę Eglę Jackaitę, krepšininkę Daugilę Šarauskaitę ir kitus žinomus žmones, vienai dienai tapusius aktoriais ir suvaidinusius epizodinius vaidmenis.

„Rezidentų“ kūrėjai atlikti epizodinį vaidmenį pakvietė ir dainininką, laidų vedėją bei žurnalistą Juozą Liesį. Jam patikėtas intriguojantis – paciento, rašančio erotinį romaną, vaidmuo.

„Man labai patiko režisieriaus „atsipūtimas“ ir pasitikėjimas aktoriais. O dirbti su profesionalais yra tikrai smagu. Aš jaučiausi savas tarp savų, buvo visokių „bajeriukų“, paimprovizavom. Žiūrėti bus tikrai baisu. Jei ką, nepykite. Ko galima tikėtis iš ligoto, erotinį romaną rašančio, rašytojo?“ – besišypsodamas klausia J. Liesis.

Legendinės grupės „B‘avarija“ narys prisipažįsta, kad pats knygos kūrimo, kaip jo kurtas personažas, kol kas tikrai nesiims. O jei imsis, tai tikrai ne erotinio romano, o biografinių atsiminimų. „Aš spėju, kad mano pirma knyga, be abejo, prasidės ir baigsis scenomis iš grupės „B‘avarija“ pasirodymų“, – juokdamasis žada Juozas.

Kaip pasakoja J. Liesis, nors vaidinti televizijos seriale jam teko pirmą kartą, jis turi kitos aktorinės patirties. „Rezidentų“ filmavimo aikštelėje Juozas jautėsi užtikrintai.

„Esu vaidinęs ir vienos lietuviškos humoristinės laidos siužetuose, reklamose skirtose užsienio rinkai, itališkuose filmuose, teatre. Aš baigęs dramos režisūrą, todėl vaidybos pradmenis turiu. Kai mokiausi, man neatrodė, kad esu aktorius, bet kai mane pasikvietė, tai pamačiau, kad galiu vaidinti“, – prisipažino J. Liesis.

Dainininkas ir laidų vedėjas prisipažįsta, kad paragauti aktorystės duonos buvo sena jo svajonė: „Mano svajonė buvo patekti į televiziją arba į radiją. Džiaugiuosi, kad man tai pavyko ir pamačiau save televizijoje.“

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!