Sparčiai populiarėjantis stilistas J. Šatas debiutavo aktoriaus amplua
Parašė Zaliukas· February 02 2016 15:21:32
Kaunietis stilistas Joringis Šatas praėjusį pavasarį laimėjęs TV3 projektą „Aš – stilistas!“ vis labiau įsitvirtina Lietuvos pramogų pasaulyje. Jaunas ir talentingas vaikinas ne tik rūpinasi įvairių televizijos projektų vedėjų ir aktorių stiliumi, neseniai pristatė savo aprangos prekės ženklą, bet ir debiutavo kaip aktorius. Komiškame TV3 seriale „Rezidentai“ jis atliko epizodinį vaidmenį.

Kaip pasakoja pats J. Šatas, nors vaidinti televizijos seriale jam teko pirmą kartą, jis turi kitokios patirties vaidinant: vaikinui teko vaidinti ne tik mokykloje, bet ir universitete. „Rezidentų“ filmavimo aikštelėje stilistas jautėsi užtikrintai.

„Tai tikrai pirmas mano toks didelis aktorinis debiutas. Man labai patiko. Sakyčiau, kad vaidyba man – mėgstamas pomėgis. Ir tikrai norisi dar kartą kur nors suvaidinti. Manau, kad vaidyba galėtų būti dar vienas papildomas darbas prie viso to ką aš veikiu“, – atvirai sakė J. Šatas.

Sparčiai populiarėjančiam stilistui „Rezidentų“ kūrėjai patikėjo epizodinį, besilaukiančios merginos į ligoninę aplankyti atvykusio vaikino, vaidmenį. Stilisto kolege seriale tapo jo gera draugė ir partnerė, su kuria Joringis neseniai susibūrė į kūrybinį duetą „ŠaŠa“, Viktorija Šaulytė.

„Viskas, ką mes darome kartu, mums puikiai sekasi. Tai ir vaidinti kartu sekėsi gerai. Aišku, kad visą laiką smagiau vaidinti su draugais, nei su visai nepažįstamais žmonėmis. Bet aktorius yra aktorius ir jis turi galėti vaidinti su bet kuo. Būtų tekę vaidinti su nepažįstama mergina, manau irgi viskas būtų gerai pasisekę“, – šypsodamasis pasakojo stilistas.

Joringis sako, kad jam viskas sekasi puikiai ir tikisi, kad ateityje seksis dar geriau. Pasak jo, svarbiausia – nesustoti ir dirbti toliau: „Planų, idėjų su kolege turime labai daug. Stengsimės viską įgyvendinti.“

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!