Žaviausios aktorės rinkimuose – K. Stungytė, I. Stasiulytė, Ž. Ašmontaitė
Parašė Zaliukas· February 25 2016 11:39:11
Komiškame seriale „Nuovada“ – ne tik policijos kasdienybė, kriminalai ir nuotykiai, bet ir žavios ir stipriai mylinčios moterys. TV3 serialo kūrėjai tikina, kad tokio atviro moteriškumo iki šiol nebuvo nei viename lietuviškame televizijos seriale. „Nuovados“ komanda, artėjant Tarptautinei moters dienai, kviečia išrinkti žaviausią serialo aktorę.

„Nuovada“ – pasakojimas apie tris kriminalistus, kurių kasdienybė – nusikaltimai, ginklai, nuotykiai ir tikros meilės aistros, kurias įžiebia serialo herojės. Jos – karštai myli, nuoširdžiai pavydi, rezga neįtikėtinas intrigas, o rimtai supykusios net griebiasi ginklų.

Aktorei Inetai Stasiulytei seriale teko intriguojantis vaidmuo. Jos herojė – ištekėjusi, bet meilės kito vyro glėbyje ieškanti lengvabūdė Monika. „Daug kam atrodo, kad labai lengva suvaidinti lengvabūdiškai mąstančią moterį. Iš tikrųjų, ji išgyvena tikrą tragediją, kai gyvenimas ją priverčia kristi į kito vyro glėbį. Nieko gero ir malonaus, kai ištekėjusi moteris laimės turi ieškoti kituose santykiuose“, – atvirai pasakojo aktorė.

I. Stasiulytė prisipažino, kad jos herojė – tikra intrigantė, tačiau tokį vaidmenį kurti dar įdomiau: „Noriu išbandyti viską, todėl man smagu, kai režisieriai patiki tokius vaidmenis. Ji labai „mandra ir krūta“. Ji visus taip apvynios aplink pirštą, kad niekas nebežinos kur dėtis!“

Tuo tarpu kruopščią policininkę seriale įkūnijanti aktorė Karina Stungytė sako, kad čia iš pirmo žvilgsnio silpnos moterys tampa tikromis kovotojomis. „Scenaristai sukūrė tikrai labai įdomius moteriškus personažus. Dirbdamos vyrišką darbą, jos sugeba išlikti moteriškos ir mylinčios. Mano personažas tikrai komiškas, o dar ypač kai jos rankose ginklas“, – juokėsi aktorė.

Komiškoje dramoje „Nuovada“ netrūksta ne tik nuoširdžios meilės, bet ir pavydo. Žemynos Ašmontaitės herojei Dianai teks vaduotis iš liguistai pavydaus ir ją persekiojančio gerbėjo pinklių. „Man teko girdėti ne vieną tokią istoriją, kai mylimieji vienas kitą seka. Manau, būtų labai sunku turėti pavydų draugą ar vyrą. Juk kiekvienai moteriai reikia vidinės laisvės, todėl iš tokių santykių norisi tik išsilaisvinti“, – atviravo aktorė.

Įsimintinus ir intriguojančius vaidmenis „Nuovadoje“ kuria garsios ir žavios Lietuvos aktorės – jau minėtos Ž. Ašmontaitė, I. Stasiulytė, K. Stungytė bei Emilija Latėnaitė, Vitalija Mockevičiūtė, Inga Mikutavičiūtė ir Kristina Kunčinaitė.

„Nuovada“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!