G. Jaunius ir A. Štukytė tapo naujos radijo laidos vedėjais
Parašė Zaliukas· February 29 2016 13:00:01
Buvęs TV gelbėtojas, o dabar – televizijos laidų prodiuseris Gediminas Jaunius ir aktorė Aušra Štukytė nuo šiol rytais žadins „Radiocentro“ klausytojus. Nuo pirmadienio iki penktadienio jie nuo 7 ryto ves laidą „Geras rytas“.

Pirmadienį į studiją naujai iškepta vedėjų pora pasikvietė ir žurnalistus.

„Radijas mane visuomet traukė ir žavėjo, todėl drąsiai galiu teigti, jog tai – dar viena išsipildžiusi asmeninė svajonė, neabejotinai atnešianti malonių pokyčių ir naujų atradimų, - sako Gediminas Jaunius. - Turiu nuojautą, kad su partnere man bus ypač pasisekę – talentingoji Aušra Štukytė turi tūkstantį puikių savybių, dėl ko verta rytą pradėti su „Radiocentru“.

Aušra Štukytė yra baigusi vaidybos magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau sukūrusi vaidmenų teatre, daugelį metų dirba įvairiose šalies televizijų laidose, o šiuo metu televizijos žiūrovams geriausiai pažįstama iš kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ bei šiuo metu rodomo „Apie mus ir Kazlauskus“.

Gediminas Jaunius 2002-2007 m. buvo televizijos laidos “TV pagalba” komandos narys, vėliau vedė ir prodiusavo kitas televizijos laidas bei renginius.

Vos prieš mėnesį savo 25-ąjį gimtadienį atšventusi radijo stotis „Radiocentras“ šį pavasarį žada ir daugiau naujienų eteryje. Kartu su naująja ryto laida, atsinaujina ir visa radijo stoties programa, žinių tarnyba bei klausytojų jau pamėgtos rubrikos.