Serialo „Visi vyrai – kiaulės...“ filmavimai persikėlė į Balį
Parašė Zaliukas· March 15 2016 22:00:50
Kai filmavimų metu vienas pagrindinių aktorių išvyksta dar nesibaigus projektui, prireikus papildomų scenų, filmavimo komanda keliauja pas jį. Panašiai atsitiko ir prodiuserinės kompanijos VRS WPI „Vilnius“ kuriamame seriale „Visi vyrai – kiaulės...“. Aktorius Leonardas Pobedonoscevas, projekte įkūnijęs nuo STT agentų bėgantį milijonierių Robertą, nusifilmavęs savo scenose liūdnai atsisveikino su komanda ir su šeima išvyko atgal į Bali, kur praleido pastaruosius metus. Paskutinę savo pamainą dar pajuokavo „Būtų smagu, jei važiuotumėt serialo filmuoti kartu su manimi!“
Neprabėgus nei porai mėnesių komanda ir vėl susitiko su Leonardu. Sutarę tikslią valandą su kameromis ir šviesomis įtemptai laukė aktoriaus. Tačiau tik internetiniam pokalbiui. Po ilgo ir nelengvo bandymo susisiekti, ryšio trukdžių ir kompiuterinių programų klaidų, VRS WPI „Vilnius“ komanda išvydo švytintį Leonardo veidą.

Įkūnijamas personažas Robertas ir vėl trumpam sugrįš į ekranus tam, kad perduotų svarbią žinutę savo mylimajai. Po neįprasto filmavimo Leonardas vis juokavo „Važiuokit pas mane ir filmuokime serialą čia!“ Aprodęs komandai savo laikinuosius namus Bali, aktorius gyrėsi puikiu oru ir video pokalbio metu pamatęs Lietuvos sniegą šypsojosi: „Oho! Antros Kalėdos.“ Paklaustas, ar ilgisi Lietuvos, Leonardas patvirtino, kad ilgisi ne tik jos, bet ir darbo „Visi vyrai – kiaulės...“ projekte. Atsisveikindamas žadėjo greit grįžti ir kibti į darbus.

Beje, svarbią video žinutę mylimajai perdavė ne tik jo įkūnijamas personažas Robertas. Pats Leonardas video žinutę siunčia visiems ištikimiausiems serialo „Visi vyrai – kiaulės...“ žiūrovams. Jei įdomu, ką Robertas veikia šiltuose kraštuose, įsijunkite BTV pirmadieniais – trečiadieniais 21 valandą.