Laidos „TV Pagalba“ žvaigždė G. Stiklickienė išpildė vaikystės svajonę
Parašė Zaliukas· March 23 2016 16:59:21
Gelbėtoją, dainininkę Gerdą Stiklickienę drąsiai galima vadinti barbe devyndarbe. Moteris dirba laidoje „TV Pagalba“, dalyvauja projekte „Trys muškietininkai“, kuria ir atlieka dainas. Negana to, ji išbandė jėgas TV3 komiško serialo „Nuovada“ filmavimo aikštelėje.

G. Stiklickienė džiaugiasi įgyvendinusi savo vaikystės svajonę – nors trumpam tapusi aktore. Apie policijos gyvenimą šmaikščiai pasakojančiame TV3 seriale „Nuovada“ Gerdai teko įkūnyti pačią save – žurnalistę. Ji prisipažino, kad tai ne pirmas kartas, kai tenka vaidinti: „Esu vaidinusi Marijampolės dramos teatro spektakliuose, todėl man tai nebuvo nauja ir svetima. Epizodas seriale buvo labai mažas, bet tai buvo labai naudinga ir įdomi patirtis“.

G. Stiklickienė pasakoja, kad aktorystė jos gyvenime buvo visada: ji vaidino keliuose spektakliuose, buvo nusprendusi studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Mano svajonė buvo tapti aktore, bet neįstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, todėl nenorėjau metus laukti kitų stojamųjų ir nuėjau visai kitais keliais. Gyvenimas taip susiklostė, kad vaidyba ir dainavimas nuėjo į antrą planą, tačiau man labai patinka būti scenoje“, – kalbėjo moteris.

Moteris džiaugiasi ir savo patirtimi projekte „Trys muškietininkai“ – jame Gerda su kaupu gali įgyvendinti savo vaikystės svajonę: „Šis projektas apskritai yra kažkas nerealaus, nes galiu save realizuoti ir įgyvendinti neišsipildžiusią svajonę: ten galiu ir dainuoti, ir vaidinti“.

Drąsi ir artistiška moteris tikino laiko vaidybai ir dainavimui atrandanti visuomet: „Kai labai nori, netrunki savo dieną susiplanuoti taip, kad viską spėtum nuveikti“.

G. Stiklickienę scena traukė nuo mažens – ji tik ir laukdavo progos, kada galės padainuoti. „Nuo vaikystės nebijodavau scenos, o drąsos man niekada netrūko. Per giminės susirinkimus aš visada klausdavau mamos: „Mama, kada aš galėsiu padainuoti?“ Užlipdavau ant kėdės ir dainuodavau dideliam būriui giminaičių. Mano tėvai visada stebėdavosi, iš kur aš tokia drąsi“, – juokėsi Gerda.

Gerdos aktorinius sugebėjimus televizijos žiūrovai galės įvertinti jau šį, antradienio, vakarą seriale „Nuovada“, 21.00 val.

„Nuovada“ – tai serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, kuriame jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir itin komiški nusikaltimų narpliojimai.

Seriale vaidmenis kuria Arūnas Storpirštis, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Povilas Laurinkus, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė, Emilija Latėnaitė, Karina Stungytė, Ineta Stasiulytė, Josif Baliukevič ir kiti.

„Nuovada“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!