Vaikystėje stilistą J. Šatą lygino ir su Leonardo DiCaprio, ir su Macaulay Culkinu
Parašė Zaliukas· March 31 2016 16:04:16
Šviesūs plaukai, didelės išraiškingos akys ir šelmiška šypsena – tai išvaizdos bruožai, siejantys lietuviškuose serialuose savo aktorinius gabumus gludinantį stilistą Joringį Šatą ir kultinio filmo „Vienas namuose“ žvaigždę, aktorių Macaulay Culkiną. Joringis pritariamai linksi galva, kad vaikystėje jis buvo neįtikėtinai panašus į M. Culciną. Gal toks sutapimas lietuvių stilistui padės užkariauti ne tik mūsų krašto filmavimo aikšteles?

„Esu ne kartą girdėjęs, kad esu panašus ir į jauną Leonardo DiCaprio ir į Macaulay Culkiną. Aš nieko blogo tame tikrai nematau ir tik duok Dieve, kad su tokiu panašumu „šviestųsi“ Holivudas“, – šmaikštaudamas kalbėjo stilistas.

Sparčiai populiarėjantį, TV3 projektą „Aš – stilistas!“ laimėjusį J. Šatą televizijos žiūrovai jau šį, ketvirtadienio, vakarą galės išvysti komiškame seriale „Nuovada“. Čia jis atliko epizodinį vaidmenį.

J. Šatui televizijos seriale vaidinti teko ne pirmą kartą, todėl „Nuovados“ filmavimo aikštelėje stilistas jautėsi užtikrintai. Ar Joringis neketina stilisto darbo iškeisti į vaidybą? „Stilisto darbo tikrai neatsisakysiu ir niekas manęs iš šios rinkos neišvys. Bet vaidinti ir būti aktoriumi man visai smagu. Su malonumu einu ten, kur mane pakviečia ir mielai sutinku vaidinti. Sakyčiau, kad vaidyba man yra mėgstamas pomėgis“, – prisipažino J. Šatas.

„Nuovados“ kūrėjai Joringiui patikėjo policininko kaimynystėje norinčio apsigyventi vaikino vaidmenį. Jo kolege seriale tapo gera draugė, kartu su Joringiu drabužius kurianti Viktorija Šaulytė. „Mes daug dalykų darome kartu ir džiaugiuosi, kad visas, ką darome kartu, pasiseka puikiai. Todėl ir vaidinti kartu sekėsi gerai“, – šypsodamasis sakė stilistas.

Joringio debiutas seriale „Nuovada“ – jau šį vakarą 21.00 val. per TV3.

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, kuriame jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir itin komiški nusikaltimų narpliojimai. Komiškame seriale vaidmenis kuria tokie profesionalai, kaip Arūnas Storpirštis, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Povilas Laurinkus, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė, Emilija Latėnaitė, Karina Stungytė, Ineta Stasiulytė, Josif Baliukevič ir kiti.

„Nuovada“ – šįvakar 21.00 val. per TV3!