I. Puzaraitės parodiją kurianti V. Lisikaitė: „Su akcentu tikrai susitvarkysiu“
Parašė Zaliukas· April 06 2016 20:14:13
Į televizijos ekranus grįžtantis parodijų šou „Pakartok!“ žiūrovus juokins iki ašarų. Populiariosios TV3 laidos antrajame sezone savo jėgas kaip parodijų meistrai išbandys šeši profesionalūs aktoriai. Juos vertins pagyrų ir pastabų negailinti komisija.

Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. „Pakartok!“ žiūrovai išvys, kaip seksis vaidinti Juliui Žalakevičiui, Andriui Žiurauskui, Šarūnui Banevičiui, Giedriui Arbačiauskui, Inetai Stasiulytei.

Scenoje savo jėgas išbandys ir Vaida Lisikaitė. Premjerinėje „Pakartok!“ laidoje aktorė parodijuos Irūną Puzaraitę. Iš Marijampolės kilusi mergina scenoje – nuo mažų dienų. Kadaise buvusi merginų grupės narė, šiandien Irūna džiaugiasi ne tik dainininkės, bet ir laidų vedėjos karjera.

Sužinojusi, kad teks parodijuoti Marijampolę garsinančią žvaigždę, Vaida nesutriko. „Mūsų panašūs duomenys. Irūna – mažytė, pozityvi, linksma, įdomi jos kalba“, – sakė Vaida sužinojusi, ką teks vaidinti.

Mergina juokėsi, kad kartais maivydamasi nejausdama pradeda kalbėti su suvalkietiškai. „Su akcentu tikrai susitvarkysiu“, – sako iš Joniškio kilusi aktorė.

Scenoje Vaida įkūnys Irūną, bevedančią laidą. Pokalbių laidos viešnia bus ypatinga: Ingutė – naujai užgimusi žvaigždutė, Lietuvos barbė. „Vaikystėje norėjau turėti tokią barbę kaip tu“, – kalbės V. Lisikaitės kuriama herojė.

„Irūna mums labai patiko“, – girs „Pakartok!“ komisijos pirmininkė aktorė Kristina Kazlauskaitė. Jos žodžiams pritars tiek režisierius Sigitas Račkys, tiek aktorius Aistis Mickevičius. Vaidos konkurentu taps J. Žalakevičius, kuris scenoje įkūnys Lietuvos šviesuolį Algimantą Čekuolį.

Parodijų šou „Pakartok!“ antrojo sezono premjera – jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. per TV3!