Vilniaus mikrorajono gyventojus stebino po langais lakstantis garsus pusnuogis vyras
Parašė Zaliukas· April 11 2016 19:47:47
TV3 televizijos seriale „Nuovada“ nestinga ne tik veiksmo, bet ir drąsių scenų. Tuo galėjo įsitikinti vieno sostinės mikrorajono gyventojai: vieną pagrindinių vaidmenų komiškame seriale kuriantis aktorius Povilas Laurinkus gatvėje lakstė vienais apatiniais ir chalatu. Toks žinomo vyro elgesys nustebino ir prajuokino vietos gyventojus.

Signataro ir garsaus politiko Mečio Laurinkaus sūnus pasakojo, kad ši scena buvo filmuojama dar tada, kai nelepino nei geras oras, nei saulė, todėl iš pradžių nusimesti rūbus nebuvo itin malonu. Tačiau tiek kūrybinės komandos, tiek aplinkinių namų gyventojų palaikymas aktoriui padėjo jaustis laisviau ir pamiršti šaltį.

„Iš pradžių buvo gal kiek ir šaltoka, bet kai tu bėgi, judi, greitai pasidaro šilta. Dublis po dublio – man darėsi vis šilčiau. Šį scena, iš tikrųjų, man labai patiko, nes pro visus aplinkui esančių butų langus išlindo ten gyvenantys žmonės, rodė įvairius palaikymo ženklus ir juokėsi, todėl man nebuvo nejauku, o apie šaltį labai greitai pamiršau“, – juokdamasis pasakojo P. Laurinkus.

Šmaikščiai apie policijos kasdienybę pasakojančiame seriale P. Laurinkui patikėtas svarbus vaidmuo. Aktorius įkūnija vieną iš trijų policininkų: greitą ir pavojingą, taikliai šaudantį bei tikrą mergišių. Remis nuolatos bando ištaisyti savo kolegų klaidas, tačiau įsivelia tik į dar didesnę peklą.

Povilas pasakoja, kad jis nėra kaprizingas aktorius, todėl atlieka visas serialo režisieriaus patikėtas užduotis. „Manau, kad filmuojantis viskas priklauso nuo turinio ir tikslų. Jei tas veiksmas, kurį tau liepia daryti režisierius, turi bent minimalią prasmę, tu jį ir darai. Toks yra aktoriaus darbas“, – sakė P. Laurinkus.

Komišką sceną, kai P. laurinkus, mūvėdamas Didžiosios Britanijos vėliavomis margintas trumpikes ir vilkėdamas sodrios vyšnių spalvos chalatą gatvėmis lakstys pusnuogis, TV3 žiūrovai išvys jau šį, pirmadienio, vakarą 21. 00 val.

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, kuriame jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir itin komiški nusikaltimų narpliojimai. Komiškame seriale vaidmenis kuria tokie profesionalai, kaip Arūnas Storpirštis, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Povilas Laurinkus, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė, Emilija Latėnaitė, Karina Stungytė, Ineta Stasiulytė, Josif Baliukevič ir kiti.

„Nuovada“ – pirmadieniais-antradieniais 21.00 val. per TV3!